بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بياد بالاي 25 ساله ها (آبجي لي لي)

+11
tanha_irany
bahram2584
soltaneabha
asal_m3000
seniorsajjad
parastoo
anofel
Desideria
ali bamaram
j.j
savalan200
15 مشترك

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بياد بالاي 25 ساله ها (آبجي لي لي) - صفحة 3 Empty رد: بياد بالاي 25 ساله ها (آبجي لي لي)

پست من طرف parastoo 2/8/2007, 01:46

آبجی لی لی کجایییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Crying or Very sad
parastoo
parastoo
قدیمی

انثى تعداد پستها : 238
موقعيت : ایران
Registration date : 2007-07-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بياد بالاي 25 ساله ها (آبجي لي لي) - صفحة 3 Empty رد: بياد بالاي 25 ساله ها (آبجي لي لي)

پست من طرف Desideria 2/8/2007, 02:24

لی لی الان در حال گل چیدنه khejalat
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

انثى تعداد پستها : 800
Registration date : 2007-04-12

پست من طرف savalan200 2/8/2007, 02:51

ali bamaram نوشته است:Suspect
savalan200 نوشته است:
ali bamaram نوشته است:
savalan200 نوشته است:
j.j نوشته است:داشی خودت اگه آیدی مسنجری تلفنی موبایلی چیزی ازش داری زود خبرش کن بیاد اینجا flower

خانومي عجله نكن همه چي ازش دارم ولي بوقتشVery Happy
flower
همه چی یعنی همون آیدی یاهو ؟khejalat khejalat
همه چي كه تنها آيدي نميشه پس وقتي ميگم همه چي يعني همه چي
خبرت هم بدل نگير دست دوم به اون صورت كه فكرشو ميكني نيست ولي فرصت بده باشه عزيز؟
فداتEmbarassed
نه بابا من به دل نمیگیرم همیشه با دستم میگیرم Very Happy خودت فدات flower
راستش من که نفهمیدم آخه یوخده مغزم پنتیوم وانه Very Happy اما من حقیقتش نمیشناسمت اگه پسمل باشی که محاله ممکن هست جز آیدی یاهو چیز دیگه ای از لی لی داشته باشی من حاضرم سر 10 تا رانی شرط ببندم نه چیزه 20 تا رانی شرط می بندمhoo اگه دخمل باشی یا باید خاله دزی باشی که نیستی یا باید ننه پروینم باشی که بازم نیستی یا باید ننه مهتاب باشی که عمرا نیستی پس فک کنم در صورت دخمل بودن خود لی لی باشی Suspect

از اينكه با دست ميگيري اميد كه دست افتاده هميشه بگيري كه مردي اين است
در مورد شرط هم اينقده بگم كه 3 تا راني به مامان دزي بده 2 تاشو ميدونه به كي بايد برسونه اخه يقين باختي
اگه باور نداري از مامان بپرس چون اون ميدونه من 1 كلمه هم ناراست نميگم هرگز
نميخوام مزاحم ابجي لي لي بشم و الا خواهي ديد كه جز ايدي ياهو ازش يادش و حضورشو هم دارم با همه اينا
من پسمل نيستم بابائي 1 پسمل ني ني هستم كه خيلي ميخوامش
مجبورم براي همه پست ها 1 پست بدم
از اينكه در خدمتي ممنون نگفتي آشخوري يا 1 سالت گذشتهkhejalat
اين بدست بگير كه شوخي بود
براي جي جي هم بايد بگم من در جنسيت مذكر نوشتم حالا اينجا بر عكس نشون ميده حوصله اصلاح ندارم
flower flower flower flower flower
براي همه كه سر ميزنن
flower اين براي پرستو كه اينقده آبگوره نگيره آخه توليد بيشتر قيمت كمتر
دوستدار همه تان
حنيف
Razz
savalan200
savalan200
عضو ثابت

ذكر تعداد پستها : 38
Registration date : 2007-07-11

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 02:09

من کی آبغوره گرفتمWink
Crying or Very sad
Crying or Very sad
Crying or Very sad
Crying or Very sad
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف j.j 4/8/2007, 08:05

savalan200 نوشته است:
ali bamaram نوشته است:Suspect
savalan200 نوشته است:
ali bamaram نوشته است:
savalan200 نوشته است:
j.j نوشته است:داشی خودت اگه آیدی مسنجری تلفنی موبایلی چیزی ازش داری زود خبرش کن بیاد اینجا flower

خانومي عجله نكن همه چي ازش دارم ولي بوقتشVery Happy
flower
همه چی یعنی همون آیدی یاهو ؟khejalat khejalat
همه چي كه تنها آيدي نميشه پس وقتي ميگم همه چي يعني همه چي
خبرت هم بدل نگير دست دوم به اون صورت كه فكرشو ميكني نيست ولي فرصت بده باشه عزيز؟
فداتEmbarassed
نه بابا من به دل نمیگیرم همیشه با دستم میگیرم Very Happy خودت فدات flower
راستش من که نفهمیدم آخه یوخده مغزم پنتیوم وانه Very Happy اما من حقیقتش نمیشناسمت اگه پسمل باشی که محاله ممکن هست جز آیدی یاهو چیز دیگه ای از لی لی داشته باشی من حاضرم سر 10 تا رانی شرط ببندم نه چیزه 20 تا رانی شرط می بندمhoo اگه دخمل باشی یا باید خاله دزی باشی که نیستی یا باید ننه پروینم باشی که بازم نیستی یا باید ننه مهتاب باشی که عمرا نیستی پس فک کنم در صورت دخمل بودن خود لی لی باشی Suspect

از اينكه با دست ميگيري اميد كه دست افتاده هميشه بگيري كه مردي اين است
در مورد شرط هم اينقده بگم كه 3 تا راني به مامان دزي بده 2 تاشو ميدونه به كي بايد برسونه اخه يقين باختي
اگه باور نداري از مامان بپرس چون اون ميدونه من 1 كلمه هم ناراست نميگم هرگز
نميخوام مزاحم ابجي لي لي بشم و الا خواهي ديد كه جز ايدي ياهو ازش يادش و حضورشو هم دارم با همه اينا
من پسمل نيستم بابائي 1 پسمل ني ني هستم كه خيلي ميخوامش
مجبورم براي همه پست ها 1 پست بدم
از اينكه در خدمتي ممنون نگفتي آشخوري يا 1 سالت گذشتهkhejalat
اين بدست بگير كه شوخي بود
براي جي جي هم بايد بگم من در جنسيت مذكر نوشتم حالا اينجا بر عكس نشون ميده حوصله اصلاح ندارم
flower flower flower flower flower
براي همه كه سر ميزنن
flower اين براي پرستو كه اينقده آبگوره نگيره آخه توليد بيشتر قيمت كمتر
دوستدار همه تان
حنيف
Razz
بيلاخره پسمل شدي ها boos
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

پست من طرف j.j 4/8/2007, 08:06

parastoo نوشته است:من کی آبغوره گرفتمWink
Crying or Very sad
Crying or Very sad
Crying or Very sad
Crying or Very sad
مونا جان تو چرا هنوز پسر موندي khejalat

اين مطلب آخرين بار توسط در 5/8/2007, 05:13 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف ali bamaram 4/8/2007, 15:30

فک کنم تو مایه های مایکل جکسون عمل جراحی نموده
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1779
موقعيت : کویر دل ....
Registration date : 2007-04-15

پست من طرف j.j 5/8/2007, 05:16

نه درست شد ديگه دخمل شد flower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 7/8/2007, 00:23

تقدیم به همه بچه های این تاپیک بخصوص ساوالانflower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف j.j 7/8/2007, 06:45

parastoo نوشته است:تقدیم به همه بچه های این تاپیک بخصوص ساوالانflower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
ميسي دايي جون boos
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف savalan200 7/8/2007, 09:17

parastoo نوشته است:تقدیم به همه بچه های این تاپیک بخصوص ساوالانflower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower

جميعا ببخشيد كه با يه پست به همه جواب ميدم
خوب سر راهي بودم و تازه عيالوار شده و خرجم زيادهVery Happy
.........
پرستو : عزيز انگاري تو هم .....رفتي؟ بخاطر اينهمه گل و تقديم آن بخصوص به من نميدونم چي بگم ولي از آنجائيكه مامان دزي فرمودند رو هوا بزن احساس مالكيت ميكنم و يكجا همه را بفروش رسونده و عايدي رو خرج سور و سات سفر تابستوني ميكنم شايد مقبول افتدkhejalat Very Happy khejalat Very Happy
بعضي ها ثابت شده هستن كه خيلي لارج و بزرگوارند به گفتن نيست كهVery Happy
خيلييييييييييييييييي ممنوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننRazz
باقي عزيزان: همه لطف دارين از نظر وقت دستم تنگه منو ببخشين
لي لي گل هم بچينه بازم لي لي هست
و خيلي خانومه كه قياس بنفس در موردش نكنين كم نداره كه شكل عوض كنهEvil or Very Mad
............
و ممنون از همه
savalan200
savalan200
عضو ثابت

پست من طرف j.j 8/8/2007, 02:17

كسي اين لي لي رو خبر نكرد ؟
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف savalan200 8/8/2007, 16:31

فعلا وقتش نيست ضمن اينكه پسند نميكنهkhejalat
savalan200
savalan200
عضو ثابت

پست من طرف ali bamaram 9/8/2007, 10:14

اون کوچولوهه اولی مال من Very Happy
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

پست من طرف ali bamaram 9/8/2007, 10:15

savalan200 نوشته است:فعلا وقتش نيست ضمن اينكه پسند نميكنهkhejalat
میگم ساوالانی مگه اومدن خواستگاری خواهر لی لی که باید پسند کنه؟Evil or Very Mad Suspect khejalat
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

پست من طرف j.j 12/8/2007, 09:43

دايي جون شايد همينطور باشه Very Happy
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 12/8/2007, 09:45

اقلا سالي يه بار بياد دل اينهمه سينه سوخته رو نشكونه flower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف savalan200 13/8/2007, 17:04

ali bamaram نوشته است:
میگم ساوالانی مگه اومدن خواستگاری خواهر لی لی که باید پسند کنه؟Evil or Very Mad Suspect khejalat

سلام بر شماflower flower

بازم يه پستEmbarassed

راستش نميشه گفت خوايتگاري ولي يه جورائي بعلهVery Happy
...............
جي جي عزيز
هنوز يه سال نشده وقتي بشه ميادkhejalat
...........
bokholamet boos gellas
savalan200
savalan200
عضو ثابت

پست من طرف j.j 14/8/2007, 01:31

اين فاروم تا يه سال ديگه باز نيست كه تا اون موقع ما اين فاروم رو هم پوكونديم Very Happy
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 14/8/2007, 02:47

ساوالان از طرف من به لی لی تبریک بگوflower
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف j.j 14/8/2007, 04:33

به چه مناسبتي ؟
خب بگو از طرف همه ما تبريك بگه دايي جون flower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف ali bamaram 14/8/2007, 08:12

میگم لی لی که قراره یکسال دیگه بعله رو بگه
بیایین فعلا این مونایی و خاله ای رو شوهرشون بدیم ....
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

پست من طرف j.j 14/8/2007, 08:18

ali bamaram نوشته است:میگم لی لی که قراره یکسال دیگه بعله رو بگه
ما كه حاضريم gellas
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 16/8/2007, 03:09

j.j نوشته است:
ما كه حاضريم gellas

داییییییییییییییییییییییییییییییییییMad Mad Mad

shaki shaki shaki من شوهر دارم
مونی همسلیمهههههههههههه
علی اگه دوباره به مونی خیانت کنی میکشمتتتتتتتتتتتتتboxing boxing boxing shaki Mad
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف ali bamaram 16/8/2007, 13:09

من بیگناهم عللللللللللط میکنم ببخشید سعید چیز خوردس ...khejalat
کجاس این مونی دلم براش خیلی تنگ شده Sad
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه