بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرسپوليس

+10
oscar
farzad_33016
dalileh
VINCE
soltaneabha
samy_totti
trip boy
j.j
ali bamaram
JordaN
14 مشترك

صفحه 2 از 11 الصفحة السابقة  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  الصفحة التالية

پرسپوليس - صفحة 2 Empty رد: پرسپوليس

پست من طرف JordaN 9/9/2007, 17:58

trip boy نوشته است:
JordaN نوشته است:
trip boy نوشته است:فوتبال ایران دولتیه. و با عوض شدن رئیس جمهور رییس سازمان هم عوض میشه. و با عوض شدن اون همه چیز عوض میشه.
از یه طرف دولت نمیتونه یه دفعه سرمایه گذاری زیادی رو روی یه باشگاه بکنه مگر اینکه روی کل لیگ سرمایه گذاری کنه که اون هم ممکن نیست.

و به خاطر همین لیگ ایران لیگ بشو نیست. مگر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس و چند تا تیم دیگه رو بدن به بخش خصوصی.

اون موقع شاید حرفی برای گفتن داشته باشن.Wink

با نظر شما کاملا موافقم flower
مگر همین استقلال اوایل فصل قبل نرفته بود زیر پوشش بخش خصوصی Rolling Eyes که اگر نمیرفت خیلی سنگین تر بود Suspect به جای اینکه وضعیت این تیم بهتر بشه بدتر شد و زیر بدهی سنگینی رفتن که هنوز هم نتونستن پاسش کنن Suspect

اونطور بخش خصوصی به درد عمشون هم نمیخوره.
تیم رو میکنن گداخونه.

تبدیلش می‌کنن به شرکت سهامی که هیچ کس هیچ کاری نتونه بکنه و یکی بشه مدیر عامل و کلی از مردم کف پا ترکیده بشن سهامدارش.

بخش خصوصی یعنی یه باره بفروشن به یک آدم کله گنده. میتونن وامی چیزی هم در اختیارش بزارن که راحت بتونه بخره. مثل آبراموویچ.khejalat

بعد خودش با توجه به درک و فهمی که داره میتونه این تیمها رو به بزرگترین باشگاههای جهان تبدیل کنه. با توجه به تماشاگرهایی که در هیچ جای دنیا پیدا نمیشه.
البته کم کم داره پیدا میشه ها. اگه زود نجنبن دیگه این امتیاز هم از دست میره.Sad

موافقم وقتی تیم رفت زیر نظر بانک رفاه حدود 3 میلیارد بدهی داشت ولی در حدود 6 ماهی که زیر نظر رفاه بود دهی تیم شد 5 میلیارد یعنی یه چیزی هم این وسط بخور بخور شده بود ( این زمان از فاصله زمانی بین نقل انتقال بازی که گذشته بود ) یعنی هیچ پولی بابات خرید بازیکن داده نشده بود حالا خدا میدونه این 2 میلیارد در عرض 6 ماه خرج چی شده بود Rolling Eyes

اون جوری هم که شما میگی کم نیستن همین تیم استیل آذین که زیر نظر علی پروین هست توسط یه ایرانی هزینه هاش پرداخت میشه که حدود 270 میلیارد تومن قصد خرید یه باشگاه در اروپا رو داشته که سر از ایران و لیگ دست 1 در آورده و الان با حدود 4 میلیارد تومن برایه یه تیم دسته اولی واقعا لیگ 1 رو ترکونده cheers

اینطور ایرانی ها در اروپا کم نیستن مثلا کیا جورابچیان که یکی از بزرگترین سهام دارهای باشگاه بوکاجنیورز آرژانتینه که گفته میشه یه تیم هم تو اروپا داره اگه اینطور آدمها جذب لیگ ایران بشن فکر میکنم یکی از بهترین لیگهای آسیا رو میتونیم داشته باشیم
JordaN
JordaN
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1021
موقعيت : 021
Registration date : 2007-07-20

http://www.goftman.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف trip boy 9/9/2007, 18:07

اصلا خود شما وقتی یه جا کار کنی که صاحبش دولت باشه و حتی مدیر هم اونجا از دولت حقوق بگیره. خب میگی بزار بخوریم دیگه درسته؟

ولی اگه مدیر یا کارفرما بالاسرت باشه جرات میکنی؟

بله افرادی مثل این آدم زیادن. ولی اینها دیگه برمیگرده به مسائل اقتصادی که الان تو حوصله اینجا نیست که تعریف کنم که چرا یه ایرانی به جای کشور خودش میره تو بوکا سرمایه گذاری میکنه و یا میره تو هلند سرمایه گذاری میکنه.
اینها برمیگرده به قوانین، فرهنگ، و... که تو یه کشور حاکمه و ما از این بابت واقعا تهی دستیم.Rolling Eyes

trip boy
عضو

ذكر تعداد پستها : 33
Registration date : 2007-05-25

پست من طرف samy_totti 11/9/2007, 06:27

trip boy نوشته است:
samy_totti نوشته است:khejalat هر وقت خودم رفتم تو پرسپولیس بازی کردم طرفدارش میشمkhejalat

یارو رو به ده راه نمیدن سراغ خونه کدخدا رو میگیرهshaki
بابا فهمیدیم تو هم دهاتی هستی hoo
samy_totti
samy_totti
قدیمی

ذكر تعداد پستها : 400
موقعيت : أنا مصدوم
Registration date : 2007-09-06

پست من طرف j.j 12/9/2007, 03:47

JordaN نوشته است:
j.j نوشته است:توي ايران كه ميدن khejalat

فکر نمیکنم khejalat ولی شما میگی میدن شاید بدن Twisted
يعني اينايي كه الان تو تيم هاي ما شوت ميزنند واقعا ارزش اون مبلغي كه باهاشون قرارداد بستند رو دارند ؟Suspect
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

پست من طرف samy_totti 13/9/2007, 15:58

j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

يعني اينايي كه الان تو تيم هاي ما شوت ميزنند واقعا ارزش اون مبلغي كه باهاشون قرارداد بستند رو دارند ؟Suspect
khejalat اینو از من قبول کن که این دلال ها هستن که به بازیکن ها ارزش میدن Suspect
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف ali bamaram 13/9/2007, 17:50

مثلا همین شیطان داداش خودمون چون دلال دور و برش نیست همین طور بی ارزش مونده بیچاره
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1779
موقعيت : کویر دل ....
Registration date : 2007-04-15

پست من طرف JordaN 13/9/2007, 18:20

trip boy نوشته است:اصلا خود شما وقتی یه جا کار کنی که صاحبش دولت باشه و حتی مدیر هم اونجا از دولت حقوق بگیره. خب میگی بزار بخوریم دیگه درسته؟

بله افرادی مثل این آدم زیادن. ولی اینها دیگه برمیگرده به مسائل اقتصادی که الان تو حوصله اینجا نیست که تعریف کنم که چرا یه ایرانی به جای کشور خودش میره تو بوکا سرمایه گذاری میکنه و یا میره تو هلند سرمایه گذاری میکنه.
اینها برمیگرده به قوانین، فرهنگ، و... که تو یه کشور حاکمه و ما از این بابت واقعا تهی دستیم.Rolling Eyes

با این یکی حرفت هم کاملا موافقم flower دلشون نسوخته که اما یکی با بوجه خودش بخواد وارد ورزش بشه اونقدر سفت میگیره که حتی یک ریال هم هدر نمیره Wink

همین آبرامویچ الان همه جا پر شده که هر بازی کنی رو که بخواد میتونه بخره ولی نمیدونن که بعد از خرید بازیکن چقدر از راه تبلیغ و ... بازیکن پول به جیب میزنه Rolling Eyes
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف JordaN 13/9/2007, 18:24

j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

سامی حرف خوبی زد اینا همش دلالها دارن بازیکن ها رو بالا پایین میکنن Rolling Eyes مثلا همین علیزاده وقتی اومد پرسپولیس به نظر شما 250 میلیون می ارزید Mad به خدا حیف این بازیکن که بگی بهش فوتبالیست Rolling Eyes
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف JordaN 13/9/2007, 18:30

samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

khejalat اینو از من قبول کن که این دلال ها هستن که به بازیکن ها ارزش میدن Suspect

اهوووم همین چند وقت پیش خبر ورزشی نوشته بود یه دلال دوتا بازیکن جا بجا کرده 70 میلیون پول گیرش اومده Rolling Eyes کدوم از ما تو یه سال 70 میلیون کار میکنه Rolling Eyes
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف trip boy 13/9/2007, 22:33

samy_totti نوشته است:
trip boy نوشته است:
samy_totti نوشته است:khejalat هر وقت خودم رفتم تو پرسپولیس بازی کردم طرفدارش میشمkhejalat

معلومه حسابی به مغزت فشار آوردیWink

trip boy
عضو

پست من طرف trip boy 13/9/2007, 22:36

JordaN نوشته است:
trip boy نوشته است:اصلا خود شما وقتی یه جا کار کنی که صاحبش دولت باشه و حتی مدیر هم اونجا از دولت حقوق بگیره. خب میگی بزار بخوریم دیگه درسته؟

با این یکی حرفت هم کاملا موافقم flower دلشون نسوخته که اما یکی با بوجه خودش بخواد وارد ورزش بشه اونقدر سفت میگیره که حتی یک ریال هم هدر نمیره Wink

همین آبرامویچ الان همه جا پر شده که هر بازی کنی رو که بخواد میتونه بخره ولی نمیدونن که بعد از خرید بازیکن چقدر از راه تبلیغ و ... بازیکن پول به جیب میزنه Rolling Eyes

خب بله دیگه. پول دولت رو میخورن. دولت هم از کی میگیره؟ از مردم
و چون مجبوره به مردم فشار نیاره یه پول بخور و نمیر بده به باشگاه. باشگاه مادر مرده هم فقط هر سال میتونه چند تا بازیکن در پیت تربیت بکنه که آخر فصل باید همه رو بفروشه به عربهای کثیف. و هر سال مربیها اول فصل گریه کنن که ما با دست خالی اومدیم لیگ برتر و فلان و فلان. انگار لیگ برتر ایران گدا خونه استVery Happy

trip boy
عضو

پست من طرف samy_totti 15/9/2007, 18:13

ali bamaram نوشته است:مثلا همین شیطان داداش خودمون چون دلال دور و برش نیست همین طور بی ارزش مونده بیچاره
نه داداشی دلال ها از مربیا باهوش ترن
هر جا بازیکن ببینن سریع میخوان ترانسفرش کنن

یه دلال به من پیشنهاد کرد که میبره منو راه آهن با قرارداد 10 میلیون تومان گفت من فقط می برمت اونجا باهات قرارداد ببندن بقیش دیگه با خودت میخوای فیکس باشی ذخیره باشی یا سکو نشین باشی به خودت ربط داره ولی از این قرار داد 7 میلیونش مال من .... میموند 3 میلیون که 2 میلیونش هم میرفت برای مالیات .... منم که وقتی نوجوانان بودم از پارتی و دلال بازی حسابی خورده بودم قبول نکردم
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف samy_totti 15/9/2007, 18:17

JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

اهوووم همین چند وقت پیش خبر ورزشی نوشته بود یه دلال دوتا بازیکن جا بجا کرده 70 میلیون پول گیرش اومده Rolling Eyes کدوم از ما تو یه سال 70 میلیون کار میکنه Rolling Eyes
همون خبر ورزشی که این خبر رو چاپ کرده توش یکی هست که مربی منم بوده سر تمرین خودمون 2 تا بازیکن افریقایی اوردن که یکی اسمش کاظم بود یه زنه اورد براش اونم اینارو تست گرفت ازشون فرستاد شهرداری بندر عباس فیکس اونجا شدن پستشونم دفاع بود ... معلوم نیست چقدر خورد ازش .. تو همون خبرورزشی خراب شده هم کار میکنه تازه مدرک مربی گری آ اسیا رو هم داره .... همکلاسی ابطحی و ابراهیم زاده و سیاوش بخیاری زاده و اینا بود یه بارم مارو برد کمپ تیم ملی برای آنالیز کردن تیم ما تو دوره مربی گری آ اسیا
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف samy_totti 15/9/2007, 18:19

trip boy نوشته است:
samy_totti نوشته است:
trip boy نوشته است:

معلومه حسابی به مغزت فشار آوردیWink
نه بابا فشار چیه .... بی خیال تاپیک ورزشی رو دوست ندارم منحرف کنم
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف j.j 16/9/2007, 05:46

JordaN نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

سامی حرف خوبی زد اینا همش دلالها دارن بازیکن ها رو بالا پایین میکنن Rolling Eyes مثلا همین علیزاده وقتی اومد پرسپولیس به نظر شما 250 میلیون می ارزید Mad به خدا حیف این بازیکن که بگی بهش فوتبالیست Rolling Eyes
حيف اين بازيكن يا حيف فوتبال كه اين بازيكنشه؟
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 05:49

samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

من فكر كنم دلال ها دستشون با باشگاه ها يكي هست وگرنه باشگاه مي تونه يه بازي كن بهتر از اينا بكار بگيره كه مثلا حالا معروف هم نباشند flower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف samy_totti 16/9/2007, 12:00

j.j نوشته است:
samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

من فكر كنم دلال ها دستشون با باشگاه ها يكي هست وگرنه باشگاه مي تونه يه بازي كن بهتر از اينا بكار بگيره كه مثلا حالا معروف هم نباشند flower
نه همیشه که اینطور نیست ... باشگاه ها به دلال ها نیاز دارن .... تو اروپا هم این دلال ها هستن که نقل و انتقالات رو انجام میدن ولی فرق اونجا با ایران این هست که اونا موسسه دارن و از اسیا و افریقا و امریکا بازیکن به اروپا ترانسفر میکنند و یه چیزی هم عیدشون میشه اما تو ایران دلال ها غیر قانونی عمل میکنن و بیشتر هم سراغ بازیکن هایی میرن که اولا یا بازیکن ازاد باشند یا اینکه بازیکن مشهوری باشند .. چون باشگاه که نمیتونه به زور بازیکنی رو از باشاگاهی بگیره ولی دلال میتونه با بازیکن زد و بند کنه که به باشگاه دیگه ای منتقل بشه
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف JordaN 16/9/2007, 18:24

trip boy نوشته است:
JordaN نوشته است:

خب بله دیگه. پول دولت رو میخورن. دولت هم از کی میگیره؟ از مردم
و چون مجبوره به مردم فشار نیاره یه پول بخور و نمیر بده به باشگاه. باشگاه مادر مرده هم فقط هر سال میتونه چند تا بازیکن در پیت تربیت بکنه که آخر فصل باید همه رو بفروشه به عربهای کثیف. و هر سال مربیها اول فصل گریه کنن که ما با دست خالی اومدیم لیگ برتر و فلان و فلان. انگار لیگ برتر ایران گدا خونه استVery Happy

گدا خونس دیگه برادر Rolling Eyes کجایه دنیا مجبوری لباسهاتو ببری خونه خودت بشوری Rolling Eyes اونم تو لیگ برتر Twisted
از این فوتبالی که اینا بازی میکنن فقط اسمش حرفه ایه Twisted کجایه دنیا داور رو واسه اینکه بد قضاوت کرده بردنش کلانتری hoo
ولی سرو ته این فوتبال رو بزنی همش رشوس Rolling Eyes
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف j.j 18/9/2007, 05:26

بچه يه خبر داغ البته مربوط به پرسپوليس نميشه ولي خب مربوط به فوتباله

القائده دیوید بکهام تیری هانری و وین رونی را تهدید به مرگ کرد !!

پایگاه خبری تقریب – سرویس اجتماعی: گروه القاعده با مخابره نمابری به رسانه‌های اروپایی، ستارگان سرشناس فوتبال جهان را تهدید به مرگ كرد.

پرسپوليس - صفحة 2 8826540_henry_turn_lبه گزارش پایگاه خبری تقریب، كشتار ستارگان فوتبال جهان به همراه گروگان ‌گیری خانواده‌های ایشان، در دستور كار بن لادن و هم دستانش قرار گرفته است.

یك فیلم ویدئویی نیز از طریق اینترنت گسترش یافته و در آن اسامه بن لادن و دیگر اعضای گروه وی، به طور جدی قتل ستارگان ثروتمند فوتبال جهان را وعده داده‌اند.

در اولین وعده رسمی ازسوی این گروه، نام "تیری هانری" نوشته شده است. درفهرست القاعده می‌شود اسامی چون "دیوید بكهام" و "وین رونی" را نیز مشاهده كرد.

سردبیرآس اسپانیا با تائید این خبر نوشت: اعلام می‌كنیم كه دین اسلام برای مردم بسیاری در جهان ازجمله اسپانیا مقدس است. این گروه را به نمایندگی ازجامعه ورزشی و مطبوعاتی اسپانیا، دشمنان این دین می‌دانیم.

در پی انتشاراین خبرعجیب، دیوید بكهام در آمریكا سه محافظ به پنج محافظ خود اضافه كرده و محل تحصیل فرزندش بروكلین را نیز تغییر داد.

به گزارش خبر گزاری فارس ، تیری هانری، ستاره فرانسوی بارسلونا نیز منزل مسكونی خود را به زودی تغییر خواهد داد. پلیس امنیتی اسپانیا به وی اطمینان داده مشكلی پیش نخواهد آمد.

"عمر بكری محمد"، یكی از سران رادیكالی القاعده در این فیلم فریاد می‌زند: "شوخی نمی‌كنم، فوتبالیست‌هایی را كه نام برده ایم، به زودی خواهیم كشت.
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف samy_totti 18/9/2007, 20:50

khejalatمطمئنی داغ بود؟؟؟؟
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف j.j 19/9/2007, 07:29

نميدونم شايدم تا به شما برسه يخ كرده khejalat
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف samy_totti 20/9/2007, 19:35

نه ولی این مال خیلی وقت پیشه khejalat
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف ali bamaram 21/9/2007, 09:04

جواتی به نظر تو اینا درسته؟
اصلا به نظر تو القاعده وجود داره؟
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

پست من طرف ali bamaram 21/9/2007, 09:07

samy_totti نوشته است:
ali bamaram نوشته است:مثلا همین شیطان داداش خودمون چون دلال دور و برش نیست همین طور بی ارزش مونده بیچاره
نه داداشی دلال ها از مربیا باهوش ترن
هر جا بازیکن ببینن سریع میخوان ترانسفرش کنن

یه دلال به من پیشنهاد کرد که میبره منو راه آهن با قرارداد 10 میلیون تومان گفت من فقط می برمت اونجا باهات قرارداد ببندن بقیش دیگه با خودت میخوای فیکس باشی ذخیره باشی یا سکو نشین باشی به خودت ربط داره ولی از این قرار داد 7 میلیونش مال من .... میموند 3 میلیون که 2 میلیونش هم میرفت برای مالیات .... منم که وقتی نوجوانان بودم از پارتی و دلال بازی حسابی خورده بودم قبول نکردم
عععععععععععع Evil or Very Mad داشی یعنی اینقدر هیشکی به هیشکی هستش که تو بازی کنی اونا هفت میلیون بگیرن؟
بی خود نیست هیچی نمیشیم shaki
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

پست من طرف j.j 22/9/2007, 08:16

samy_totti نوشته است:نه ولی این مال خیلی وقت پیشه khejalat
مممممممممممعععععععع پس خيلي مونده بود خبرش Suspect