بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرسپوليس

+10
oscar
farzad_33016
dalileh
VINCE
soltaneabha
samy_totti
trip boy
j.j
ali bamaram
JordaN
14 مشترك

صفحه 3 از 11 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  الصفحة التالية

پرسپوليس - صفحة 3 Empty رد: پرسپوليس

پست من طرف j.j 22/9/2007, 08:19

ali bamaram نوشته است:جواتی به نظر تو اینا درسته؟
اصلا به نظر تو القاعده وجود داره؟
نميدونم Rolling Eyes
وجود كه داره ولي هر كشوري بخواد مخالفاي خودشو از بين ببره فكر كنم مي بره تو غالب القاعده khejalat فعلا در سياست تو دوره ما القاعده مد شده khejalat خيلي هم كلاس داره Razz مخصوصا اينكه كسي رو القاعده تهديد بكنه چه محبوبيتي براي خودش دست و پا مي كنه Twisted
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف JordaN 22/9/2007, 18:35

samy_totti نوشته است:
JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:
j.j نوشته است:توي ايران كه ميدن khejalat

فکر نمیکنم khejalat ولی شما میگی میدن شاید بدن Twisted
يعني اينايي كه الان تو تيم هاي ما شوت ميزنند واقعا ارزش اون مبلغي كه باهاشون قرارداد بستند رو دارند ؟Suspect
khejalat اینو از من قبول کن که این دلال ها هستن که به بازیکن ها ارزش میدن Suspect

اهوووم همین چند وقت پیش خبر ورزشی نوشته بود یه دلال دوتا بازیکن جا بجا کرده 70 میلیون پول گیرش اومده Rolling Eyes کدوم از ما تو یه سال 70 میلیون کار میکنه Rolling Eyes
همون خبر ورزشی که این خبر رو چاپ کرده توش یکی هست که مربی منم بوده سر تمرین خودمون 2 تا بازیکن افریقایی اوردن که یکی اسمش کاظم بود یه زنه اورد براش اونم اینارو تست گرفت ازشون فرستاد شهرداری بندر عباس فیکس اونجا شدن پستشونم دفاع بود ... معلوم نیست چقدر خورد ازش .. تو همون خبرورزشی خراب شده هم کار میکنه تازه مدرک مربی گری آ اسیا رو هم داره .... همکلاسی ابطحی و ابراهیم زاده و سیاوش بخیاری زاده و اینا بود یه بارم مارو برد کمپ تیم ملی برای آنالیز کردن تیم ما تو دوره مربی گری آ اسیا

بله دیگه سامی خان مخصوصا بازکن خارجی باشه که دیگه همه تیم ها حداقل واسه اسم در کردن هم شده باشه به واسطه همین دلالها یار گیری میکنه Rolling Eyes
من خودم یه رفیقم امسال رفت ذوب آهن سال پیش امید های تهران عقاب بازی میکرد امسال یه دلال بردش ذوب آهن 15 تا ازش گرفت 24 قرار داد بست حالا فکر کن چقدرش میره واسه مالیات و خرج تو شهر غریب Rolling Eyes چیزی از جیبش خرج نکنه شانس آورده khejalat راستی اینم بگم که این رفیق ما اون 9 تایه هم که گرفته از سرشم زیاده چون ی قرووون بازی بلد نیست Very Happy
JordaN
JordaN
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1021
موقعيت : 021
Registration date : 2007-07-20

http://www.goftman.com

پست من طرف j.j 23/9/2007, 09:14

منم همينو ميگم بازيكنان ما فوتبال بلد نيستند يعني با جنس ايراني بلد نيستن خوب بازي كنند ولي تو تيم هاي خارجي چون زبون هم رو نمي فهمند ظاهرا تيمي بهتر بازي مي كنند
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف samy_totti 24/9/2007, 09:09

ali bamaram نوشته است:
samy_totti نوشته است:
ali bamaram نوشته است:مثلا همین شیطان داداش خودمون چون دلال دور و برش نیست همین طور بی ارزش مونده بیچاره
نه داداشی دلال ها از مربیا باهوش ترن
هر جا بازیکن ببینن سریع میخوان ترانسفرش کنن

یه دلال به من پیشنهاد کرد که میبره منو راه آهن با قرارداد 10 میلیون تومان گفت من فقط می برمت اونجا باهات قرارداد ببندن بقیش دیگه با خودت میخوای فیکس باشی ذخیره باشی یا سکو نشین باشی به خودت ربط داره ولی از این قرار داد 7 میلیونش مال من .... میموند 3 میلیون که 2 میلیونش هم میرفت برای مالیات .... منم که وقتی نوجوانان بودم از پارتی و دلال بازی حسابی خورده بودم قبول نکردم
عععععععععععع Evil or Very Mad داشی یعنی اینقدر هیشکی به هیشکی هستش که تو بازی کنی اونا هفت میلیون بگیرن؟
بی خود نیست هیچی نمیشیم shaki
تازه کجاشو دیدی!!!! این همه این پور حیدیری و چند تا مربی دیگه که از این کار ها نمیکنن هی میگن فساد فوتبال ایران رو گرفته .....
samy_totti
samy_totti
قدیمی

ذكر تعداد پستها : 400
موقعيت : أنا مصدوم
Registration date : 2007-09-06

پست من طرف samy_totti 24/9/2007, 09:12

JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

يعني اينايي كه الان تو تيم هاي ما شوت ميزنند واقعا ارزش اون مبلغي كه باهاشون قرارداد بستند رو دارند ؟Suspect
khejalat اینو از من قبول کن که این دلال ها هستن که به بازیکن ها ارزش میدن Suspect

اهوووم همین چند وقت پیش خبر ورزشی نوشته بود یه دلال دوتا بازیکن جا بجا کرده 70 میلیون پول گیرش اومده Rolling Eyes کدوم از ما تو یه سال 70 میلیون کار میکنه Rolling Eyes
همون خبر ورزشی که این خبر رو چاپ کرده توش یکی هست که مربی منم بوده سر تمرین خودمون 2 تا بازیکن افریقایی اوردن که یکی اسمش کاظم بود یه زنه اورد براش اونم اینارو تست گرفت ازشون فرستاد شهرداری بندر عباس فیکس اونجا شدن پستشونم دفاع بود ... معلوم نیست چقدر خورد ازش .. تو همون خبرورزشی خراب شده هم کار میکنه تازه مدرک مربی گری آ اسیا رو هم داره .... همکلاسی ابطحی و ابراهیم زاده و سیاوش بخیاری زاده و اینا بود یه بارم مارو برد کمپ تیم ملی برای آنالیز کردن تیم ما تو دوره مربی گری آ اسیا

بله دیگه سامی خان مخصوصا بازکن خارجی باشه که دیگه همه تیم ها حداقل واسه اسم در کردن هم شده باشه به واسطه همین دلالها یار گیری میکنه Rolling Eyes
من خودم یه رفیقم امسال رفت ذوب آهن سال پیش امید های تهران عقاب بازی میکرد امسال یه دلال بردش ذوب آهن 15 تا ازش گرفت 24 قرار داد بست حالا فکر کن چقدرش میره واسه مالیات و خرج تو شهر غریب Rolling Eyes چیزی از جیبش خرج نکنه شانس آورده khejalat راستی اینم بگم که این رفیق ما اون 9 تایه هم که گرفته از سرشم زیاده چون ی قرووون بازی بلد نیست Very Happy
ببین دلال میاد بازیکن هایی رو انتخاب میکنه که جا برای پیشرفت دارن اما نه در اون حدی که از پولی که ازشون میگیرن بازیکن بیشتر در بیاره حداقل تا 3 سال ...... اما اون بازیکن هم باید یه چیزایی داشته باشه وگرنه معامله سر نمیگیره که ......
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف j.j 25/9/2007, 09:13

samy_totti نوشته است:
ali bamaram نوشته است:
samy_totti نوشته است:
ali bamaram نوشته است:مثلا همین شیطان داداش خودمون چون دلال دور و برش نیست همین طور بی ارزش مونده بیچاره
نه داداشی دلال ها از مربیا باهوش ترن
هر جا بازیکن ببینن سریع میخوان ترانسفرش کنن

یه دلال به من پیشنهاد کرد که میبره منو راه آهن با قرارداد 10 میلیون تومان گفت من فقط می برمت اونجا باهات قرارداد ببندن بقیش دیگه با خودت میخوای فیکس باشی ذخیره باشی یا سکو نشین باشی به خودت ربط داره ولی از این قرار داد 7 میلیونش مال من .... میموند 3 میلیون که 2 میلیونش هم میرفت برای مالیات .... منم که وقتی نوجوانان بودم از پارتی و دلال بازی حسابی خورده بودم قبول نکردم
عععععععععععع Evil or Very Mad داشی یعنی اینقدر هیشکی به هیشکی هستش که تو بازی کنی اونا هفت میلیون بگیرن؟
بی خود نیست هیچی نمیشیم shaki
تازه کجاشو دیدی!!!! این همه این پور حیدیری و چند تا مربی دیگه که از این کار ها نمیکنن هی میگن فساد فوتبال ایران رو گرفته .....
ولي خداييش براي كشوري كه بچه هاش هنوز سر از شكم مادرشون در نياورده با توپ آشنا هستند اين نوع فوتبال برازنده هست ؟
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف JordaN 25/9/2007, 18:31

samy_totti نوشته است:
JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
JordaN نوشته است:
samy_totti نوشته است:
j.j نوشته است:
JordaN نوشته است:

ببین دلال میاد بازیکن هایی رو انتخاب میکنه که جا برای پیشرفت دارن اما نه در اون حدی که از پولی که ازشون میگیرن بازیکن بیشتر در بیاره حداقل تا 3 سال ...... اما اون بازیکن هم باید یه چیزایی داشته باشه وگرنه معامله سر نمیگیره که ......

من تو این جریانات نیستم ولی این رفیقمون که رفت ذوب آهن من بازیشو دیدم تو کل 90 دقیقه شاید پاش به توپ یه بار یا دو بار خود که اونم واسه زیر توپ زدن بود اونم چه پستی هافبک دفاعی که تو شروع بازی توپ پخش کن تیم میشه Twisted البته ناگفته نمونه که این هرچی بازی بلد نباشه عوضش پارتی داره khejalat
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف samy_totti 25/9/2007, 20:19

khejalat یکی دو نفر نمیتونن این فوتبال رو نجات بدن
khejalatولی من یه نظر دارم علی دایی اگر به فعالیت هاش ادامه بده میتونه یه کمکی به این فوتبال بکنه
جدیدا هم برای تیم سایپا کلاس زبان گذاشته اینو میگن مربی حرفه ایkhejalat
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف samy_totti 25/9/2007, 20:22

khejalat شاید پستش قبلا این نبوده چون اگه تو این پست بازی نکرده باشی همش گیج میزنیkhejalat
پارتی خالی که به درد نمیخوره کمک مربی ما پسرشو که متولد 69 بود ورداشته بود اورده بود رده امید بازی کنه چون هیکلش گنده بود ولی یه جو بازی بلد نبود تجربشو نداشت ..... همشم مسخرش می کردیم khejalat
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف VINCE 26/9/2007, 01:23

الان قطبی که مربی بدی به نظر نمیرسه!به نظرم واسه پرسپولیس خیلی خوب میتونه کار کنه اگه البته دوباره چوب تو پاچش نکنن

VINCE
مدیر
مدیر

ذكر تعداد پستها : 25
Registration date : 2007-04-19

پست من طرف samy_totti 26/9/2007, 21:14

VINCE نوشته است:الان قطبی که مربی بدی به نظر نمیرسه!به نظرم واسه پرسپولیس خیلی خوب میتونه کار کنه اگه البته دوباره چوب تو پاچش نکنن
khejalat باید دید قطبی چقدر دوام میاره اگه کم بیاره تو لیگ میره باند بازی و دلال بازی رو از مربی های داخلی یاد میگیره بازیکن میخره و میفروشه
مربی های داخلی بازیکن میخرن مفت بعد با قیمت بالا میفروشن میگن ما بازیکن رو کشف کردیم khejalat
نمونه : غلام پیروانی , سرباز میگیره میاره تو تیمش باهاش کار میکنه سرباز هایی که قبل از اون تو تیم های مطرحی بازی میکردن برای سربازی مجبورا برن فجر سپاسی . بعد 2 سال بعدش اینارو میفروشه با قیمت های خیلی بالا فردایش میاد میگه ما بضاعتمون همین بود کل تیم ما با 90 میلیون بسته شده . در صورتی که از فروش هر بازیکن کلی گیرشون میاد... از فجر سپاسی هر فصل حدود 8 بازیکن جدا میشه تازه بیشتر هر کدوم هم 50 میلیون قرارداد ببندن با باشگاه دیگه چقدر گیر فچجر میاد؟؟ تازه من حداقلشو گفتم . بازیکن رو بهش ماهی 90 هزار تومن میدن 60% قراردادش میشه مثلا 30 میلیون میره تو جیب تیم فجر نمونه هاشم رحمتی اکبر پور معدنچی هاشم بیگ زاده سید بهرام اسماعیلی اینا معروفاشن که بالای 100 میلیون قرارداد بستن وقتی از فجر جدا شدن khejalat
samy_totti
samy_totti
قدیمی

پست من طرف dalileh 19/10/2007, 16:41

خداییش این تیم شما خیلی شانسکی میبره
dalileh
dalileh
عضو ویژه

انثى تعداد پستها : 677
موقعيت : آواره
Registration date : 2007-10-07

پست من طرف soltaneabha 19/10/2007, 19:55

اومدم بگم پرپولیس سوراخه و برم بخوابم cheers
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1104
موقعيت : ترینیداد و توباگو
Registration date : 2007-09-08

پست من طرف j.j 20/10/2007, 12:53

فعلا كه همه تيم هاي پايتخت نشين سوراخن Very Happy
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف JordaN 20/10/2007, 17:37

soltaneabha نوشته است:اومدم بگم پرپولیس سوراخه و برم بخوابم cheers

استقلال تو رو لنگ داشت Evil or Very Mad اگه تو طرفدار استقلالی وای به حال استقلال hoo
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف j.j 21/10/2007, 05:19

مگه الان حال خوبي داره ؟
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف dalileh 21/10/2007, 05:29

بابا جمع کنید بساط رو پیروزی هم شد تیم توجه کنید پیروزییییییییییی نه پرسپولیس
dalileh
dalileh
عضو ویژه

پست من طرف j.j 21/10/2007, 05:42

خودت كه سوتي دادي همون پرسپوليس بهتره اقلا پيروزي نداره Very Happy
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 21/10/2007, 06:51

JordaN نوشته است:

استقلال تو رو لنگ داشت Evil or Very Mad اگه تو طرفدار استقلالی وای به حال استقلال hoo

نه بابا استقلالیم نیستم .
فقط خواستم یه گیری به پرسپولیسیای فیقولنسجگخزر داده باشمEvil or Very Mad
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 21/10/2007, 06:52

j.j نوشته است:مگه الان حال خوبي داره ؟

معلوم نشد تو طرفدار کی هستی
مشخصه قط دوبهم زنی می کنیshaki
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف j.j 21/10/2007, 07:50

من طرفدار داور كنار سمت چپي هستم khejalat
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف dalileh 21/10/2007, 16:00

j.j نوشته است:خودت كه سوتي دادي همون پرسپوليس بهتره اقلا پيروزي نداره Very Happy

نه عزیزم دقت نکردم پرسپولیس ریشش بر میگرده به تاریخ باستان ما
ولی پیروزی همین تیمی که داریم و لطف داورا شامل حالشه و الکی الکی داره میبره
dalileh
dalileh
عضو ویژه

پست من طرف JordaN 21/10/2007, 17:21

j.j نوشته است:مگه الان حال خوبي داره ؟

کی سرخ پوشان یا اس اس سوراخ khejalat
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف JordaN 21/10/2007, 17:22

dalileh نوشته است:بابا جمع کنید بساط رو پیروزی هم شد تیم توجه کنید پیروزییییییییییی نه پرسپولیس

واسه ما پرسپولیسه واسه شما پیروزی hoo تلفظ پرسپولیس واسه استقلالیا یکم سنگینه hoo
JordaN
JordaN
عضو برتر

پست من طرف JordaN 21/10/2007, 17:24

soltaneabha نوشته است:
JordaN نوشته است:

نه بابا استقلالیم نیستم .
فقط خواستم یه گیری به پرسپولیسیای فیقولنسجگخزر داده باشمEvil or Very Mad

اینی که نوشتی رو خوندی بهت یه درصد احتمال میدم که آدم بشی hoo ولی تا آخر عمرت حق نداری بگی پرسپولیس hoo
JordaN
JordaN
عضو برتر

صفحه 3 از 11 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه