بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

به نظر شما ...

5 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

به نظر شما ... - صفحة 2 Empty رد: به نظر شما ...

پست من طرف hichkas 24/6/2007, 17:44

bcell نوشته است:
hichkas نوشته است:من معاون بشم؟پرستار چطوره؟Razz

باید اول کار عملی اتون را ببینم :scratch:
اگه مورد تایید بودید شاید بشه به عنوان پرستار ازتون استفاده کرد در بعضی از موارد!!!!Suspect

وايcheers آخجونTwistedتشكرflower(ذوق)
hichkas
hichkas
عضو برتر

انثى تعداد پستها : 1173
Registration date : 2007-06-05

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف hichkas 24/6/2007, 17:46

bcell نوشته است:خب به عنوان یک پیشنهاد :
می خوام درمورد بیماریهای شایع فصل تابستان مثل گرمازدگی،گاستروانتریت (التهاب معده و روده= به نحوی اسهال و استفراغ)و عفونتهای پوستی و ...بنویسم ...
اگه فکر میکنید موضوعات مهمتری را دوست دارید اول از همه بحث کنیم بگید تا اونها را استارت کنم و الا فردا شب اولین دوره معرفی بیماریها را شروع می کنم...
flower

خيلي خوبهflowerمخصوصا جلوگيري از گرمازدگي و تعريق زياد
hichkas
hichkas
عضو برتر

پست من طرف bcell 25/6/2007, 14:09

j.j نوشته است:
bcell نوشته است:
j.j نوشته است:خانم دکتر ؟ میگم حالا دکترای تخصصی شما چی هست ؟

من پزشک عمومی هستم ( البته دانشجو سال آخر رشته پزشکی )...
ای وای چه جالب دخمل عموی منم تازه درسش تموم شده Twisted .البته چند روزی هم هست صاحب نی نی شدهRazz باشما همکلاس نبود ؟ flower

نمی دونم Suspect
باید اسم و مشخصاتشونو بدی Evil or Very Mad
درضمن قدم نو رسیده مباررررررررررررررررررکcheers gol
bcell
bcell
مدیر
مدیر

انثى تعداد پستها : 49
Registration date : 2007-06-06

پست من طرف bcell 25/6/2007, 14:11

hichkas نوشته است:
bcell نوشته است:
hichkas نوشته است:بطور ساده و روان نوشته شده باشه تا كسل كننده نباشه و تمامي سنين از اون بهرهمند بشن.
اگه از اصطلاحات خارجي استفاده ميشه تاجايي كه ميشه معنيشون نوشته بشه(از پرانتزها ميشه كمك گرفت)

ميدونيد كه پزشكي به محرم و نامحرم و هيچ سني تعلق نداره. لطفا از سانسور شدن و بي سانسوري بپرهيزيد.بهترين كار استفاده از كلمات مناسبهflower

سلام دوست گرامی ...
تاجايي که امکان داشته باشه سعي مي کنم اطلاعات را مفيد و البته به زبان روان بنويسم اما در پزشکي برخلاف خيلي از رشته ها گاه براي توجيه يک مطلب در ظاهر ساده بايد کمي پيچيده نوشت اما در هرصورت براي توجيه مطالب نوشته شده سعيمو مي کنم ...
درمورد سانسور اطلاعاتي هم بايد بگم که اين مطلب را بايد بپذيريد که گاه ندانستن بعضي اطلاعات در پزشکي به شما بيشتر کمک ميکنه تا دانستنش!!!
البته گاه عدم ارائه بعضي از مطالب در راستاي احترام به حقوق بيماران و رعايت اخلاق پزشکي الزامي است ...
flower
ممنون بابت پاسخ به پستاflower
منظورتون از ندانستن بعضي اطلاعات به خاطر خوددرمانيه؟!!
ميشه در مورد جمله آخر مثالي بزنيد!؟flower

انجام وظيفه مي کنم ...
منظورم از "ندانستن بعضي اطلاعات در پزشکي به شما بيشتر کمک ميکنه تا دانستنش!!!" هم به علت بحث خوددرماني است و هم به علت اينکه گاه با همه تلاشها در تفهيم مطالب، برداشت اشتباهي از اون اطلاعات ميشود(به علت آنکه فرد غيرپزشک برهمه زواياي مطلب آگاهي ندارد ) و بعد در مورد برخورد با تشخيص و درمان بيمار، پزشک دچار مشکل ميشه چون بيماربرداشت غلطي دارد و اعتمادش از پزشک سلب شده و اگرچه پزشک در درمان بيماري فرد تبحر دارد اما با شکست مواجه ميشود ....
در مورد "عدم ارائه بعضي از مطالب در راستاي احترام به حقوق بيماران و رعايت اخلاق پزشکي الزامي است" راستش مثال خاصي توي ذهنم نيست اما اگرجايي به اين مورد برخورديم حتما بيشتر توضيح ميدم ...

flower
bcell
bcell
مدیر
مدیر

انثى تعداد پستها : 49
Registration date : 2007-06-06

پست من طرف oscar 25/6/2007, 15:09

bcell نوشته است:
oscar نوشته است:باشه
اگه میخوای جبران کنی به مدت 10 سال همه ی ما را مجانی ویزیت کن Very Happy

باشه ویزیت می کنم اما قبلش یک رضایت نامه ازتون میگیرم که در قبال بلاهایی که سرتون میارم هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرم !!!khejalat

موش آزمایشگاهیت هستم خانم دکتر Very Happy

ممنونboos
oscar
oscar
عضو ویژه

ذكر تعداد پستها : 618
Registration date : 2007-04-15

پست من طرف hichkas 26/6/2007, 02:59

bcell نوشته است:
hichkas نوشته است:
bcell نوشته است:
hichkas نوشته است:بطور ساده و روان نوشته شده باشه تا كسل كننده نباشه و تمامي سنين از اون بهرهمند بشن.
اگه از اصطلاحات خارجي استفاده ميشه تاجايي كه ميشه معنيشون نوشته بشه(از پرانتزها ميشه كمك گرفت)

ميدونيد كه پزشكي به محرم و نامحرم و هيچ سني تعلق نداره. لطفا از سانسور شدن و بي سانسوري بپرهيزيد.بهترين كار استفاده از كلمات مناسبهflower

سلام دوست گرامی ...
تاجايي که امکان داشته باشه سعي مي کنم اطلاعات را مفيد و البته به زبان روان بنويسم اما در پزشکي برخلاف خيلي از رشته ها گاه براي توجيه يک مطلب در ظاهر ساده بايد کمي پيچيده نوشت اما در هرصورت براي توجيه مطالب نوشته شده سعيمو مي کنم ...
درمورد سانسور اطلاعاتي هم بايد بگم که اين مطلب را بايد بپذيريد که گاه ندانستن بعضي اطلاعات در پزشکي به شما بيشتر کمک ميکنه تا دانستنش!!!
البته گاه عدم ارائه بعضي از مطالب در راستاي احترام به حقوق بيماران و رعايت اخلاق پزشکي الزامي است ...
flower
ممنون بابت پاسخ به پستاflower
منظورتون از ندانستن بعضي اطلاعات به خاطر خوددرمانيه؟!!
ميشه در مورد جمله آخر مثالي بزنيد!؟flower

انجام وظيفه مي کنم ...
منظورم از "ندانستن بعضي اطلاعات در پزشکي به شما بيشتر کمک ميکنه تا دانستنش!!!" هم به علت بحث خوددرماني است و هم به علت اينکه گاه با همه تلاشها در تفهيم مطالب، برداشت اشتباهي از اون اطلاعات ميشود(به علت آنکه فرد غيرپزشک برهمه زواياي مطلب آگاهي ندارد ) و بعد در مورد برخورد با تشخيص و درمان بيمار، پزشک دچار مشکل ميشه چون بيماربرداشت غلطي دارد و اعتمادش از پزشک سلب شده و اگرچه پزشک در درمان بيماري فرد تبحر دارد اما با شکست مواجه ميشود ....
در مورد "عدم ارائه بعضي از مطالب در راستاي احترام به حقوق بيماران و رعايت اخلاق پزشکي الزامي است" راستش مثال خاصي توي ذهنم نيست اما اگرجايي به اين مورد برخورديم حتما بيشتر توضيح ميدم ...

flower

تشکراتflower flower
hichkas
hichkas
عضو برتر

پست من طرف j.j 26/6/2007, 05:00

bcell نوشته است:
j.j نوشته است:
bcell نوشته است:
j.j نوشته است:خانم دکتر ؟ میگم حالا دکترای تخصصی شما چی هست ؟

من پزشک عمومی هستم ( البته دانشجو سال آخر رشته پزشکی )...
ای وای چه جالب دخمل عموی منم تازه درسش تموم شده Twisted .البته چند روزی هم هست صاحب نی نی شدهRazz باشما همکلاس نبود ؟ flower

نمی دونم Suspect
باید اسم و مشخصاتشونو بدی Evil or Very Mad
درضمن قدم نو رسیده مباررررررررررررررررررکcheers gol
اسمش اهن چیزه خب اسمشو میگم پگاه سادات khejalat gol
ممنون ایشالا نی نی گلوی شما flower flower
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

پست من طرف j.j 26/6/2007, 05:03

hichkas نوشته است:
j.j نوشته است:هیچکس خانمی ایشون دکتر واقعی هستن

اوهوم.اميدوارم سايشون بالا سرمون بمونه هميشهgol
ایشالا flower
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16