بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل

+7
hichkas
asal_m3000
JordaN
anofel
oscar
ali bamaram
j.j
11 مشترك

صفحه 18 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18

خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 Empty رد: خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل

پست من طرف j.j 25/2/2008, 08:43

dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
asal_m3000 نوشته است:
dehaty نوشته است:
asal_m3000 نوشته است:عروسی نشده هنو؟!
داره سعی می کنه عروسی شه منتها بین دو نفر دیگهخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 مگه ندیدی هرکی رو می بینه یا می خواد واسش زن جور کنه یا شوهرش بدهخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
اره فکر کنم بنگاه باز کرده!خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
اره احتمالا عروسی خودش هم برای تبلیغات بودهخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
تلبيغات چيه من خانومم رو مي خوام Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
بخواه بخواه خواستن توانستن استkhejalat
ولي من شنيدم جوينده يابنده است Razz
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 Empty رد: خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل

پست من طرف j.j 25/2/2008, 08:44

dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:سعی بیهوده مکن من قبلا تلاش ود را نموده ام Sad
یهو در یک حرکت انفعلالی مامی اومد گفت جردن دیگه بابات نیست گفتم چرا کردم تو گونی انداختم تو زیر زمین حالا میل خودت دیگه می تونی ادامه بدیخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
من جري رو از تو گوني و از تو زير زمين درش آوردم khejalat
دست ما رم بگیر از خیابون رد کنkhejalat
تو هنوز كوشولويي بيا بغلم خواهر زن جان از خيابون ردت كنم baghal
ببین ببین الان داری میگی من کوشولوام که بعدش من قاطی کنم بگم نه و تو یا سرپرستیمو بدی به بابام یا شوهرم بدی خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
مگه به علي شوور كردن زوركيه khejalat
هنوز من قاطی نکردم و نگفتم نه شرمندهخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
زود باش قاطي كن يه قرعه بردار ببينيم به اسم كي ميافته Twisted
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 25/2/2008, 08:47

dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:من هی می خوام حرفای بدبد نزم به این جوادتی ها shaki
من اول دختر جردن بودم بعد شدم دختر مامی عسلم خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
آفرين خواهر زن جان هميشه حرفاي خوف خوف بزنbaghal
يعني دختر فراري شدي ؟Rolling Eyes
خیلی فرایندش پیچید است سعی بیهوده برای فهمیدنش نکنkhejalat
براي حفظ حرمت خونواده چشم تلاش نميكنم khejalat خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
چرا ای کیوی خودت رو به حرمت خانواده ربط می دیخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
چون ظاهرا اگه بيشتر سعي كنم تا مطلب رو بفهمم گندش بيشتر در مياد و آبروي خانواده در خطر بيشتري ميافتهRazz
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 25/2/2008, 08:47

dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:
j.j نوشته است:
dehaty نوشته است:باز این جواد گذاشت رفت چرا نمی اد ؟(باز نگی من اینجام ها الان یعنی به حساب نیومدی جسارتا) خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
من كه اجالتا هستم khejalat
الهی بچه ها من انقدر دلم براش تنگ شده هی احساس می کنم الان اینجاست و داره درکنار ما پست می زنهخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
منم همينطور khejalat
نه دیگه تو الان زن داری و نباید با هیچ کس بجز زنت هم عقیده باشیخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
من با خانواده زنم هم عقيده ام Embarassed
ولی من بهت پیشنهاد می کنم ازشون دوری کنیخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
نه حسن خطرناك نيست حسنkhejalat
خطرناکشم می کنیم یواش یواشkhejalat
من و هيچكسي boos هر خطري رو بجون مي خريم Embarassed
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف hichkas 17/3/2008, 14:32

خب خب سلام به همگی.اینجا چه خبر بوده؟!!!
لطفن نپستید تا ببینم جواب کیارو باید بدم khejalat
hichkas
hichkas
عضو برتر

انثى تعداد پستها : 1173
Registration date : 2007-06-05

پست من طرف ali bamaram 19/3/2008, 17:23

اول همه جواب امریکای جنایت کار و بده بزن تو دهنش کره خر پدر سگ روخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1779
موقعيت : کویر دل ....
Registration date : 2007-04-15

پست من طرف soltaneabha 24/3/2008, 18:17

j.j نوشته است:
soltaneabha نوشته است:اینجا چه خبره؟
جوادی خانمت کو؟؟؟
پروندیش؟ خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
بله برونه خبRazz
رفته هلند گل بچينه flower khejalat

تا دیار ما که ترینیداد باشه مبومد هم تا حالا برگشته بودVery Happy

اين مطلب آخرين بار توسط soltaneabha در 24/3/2008, 18:23 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1104
موقعيت : ترینیداد و توباگو
Registration date : 2007-09-08

پست من طرف soltaneabha 24/3/2008, 18:19

j.j نوشته است:
soltaneabha نوشته است:
dehaty نوشته است:همین کارا رو می کنین مردم بی خودی 5000 تا پست زده پیدا می کنن دیگه. khejalat الان دوباره میاد میگه رفته هلند گل بچینه خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112

فعلا که همش پست شما رو میبینیمSuspect
تو 30 تا میزنی جوتدی میاد یکی میزنه و به همین ترتیب این وسط هم علی پیام بازرگانی میادhoo
كوجايي داشي كم پيدايي boos

مشکلات زیاده اخویRolling Eyes
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 24/3/2008, 18:21

dehaty نوشته است:
soltaneabha نوشته است:
dehaty نوشته است:همین کارا رو می کنین مردم بی خودی 5000 تا پست زده پیدا می کنن دیگه. khejalat الان دوباره میاد میگه رفته هلند گل بچینه خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112

فعلا که همش پست شما رو میبینیمSuspect
تو 30 تا میزنی جوتدی میاد یکی میزنه و به همین ترتیب این وسط هم علی پیام بازرگانی میادhoo
خیلی خوبه که شما خودت رو به حساب نیوردیخواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
تعداد پستات چند برابر منه؟khejalat

ما فروتنیمونو از آقا تختی یاد گرفتیم خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112 خواستگاري کنون آق جواداز هيچکس خانم . فک و فاميل - صفحة 18 224112
پستام مال دوران جوونیمه وقتی با سامی و نیما و جوادی میومدیم khejalat حالا که دیگه خبری از کسی نیس Twisted
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف ali bamaram 28/3/2008, 06:50

طولانی ترین خواستگاری تاریخ نمیخواد عروسی بشه ما شام بخوریم؟
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1779
موقعيت : کویر دل ....
Registration date : 2007-04-15

پست من طرف j.j 2/4/2008, 05:05

بلاخره عروس از هلند اومد cheers در اينجا فعلا نپستم تا خانومي بياد جواب پست ها رو بده Sad
j.j
j.j
عضو برتر

صفحه 18 از 18 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18

بازگشت به بالاي صفحه