بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تغيير براي برابري

+5
hichkas
oscar
j.j
naz khatun
Desideria
9 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

تغيير براي برابري - صفحة 2 Empty رد: تغيير براي برابري

پست من طرف ali bamaram 6/7/2007, 05:13

خاله ای در جواب حرفت اول یه مساله کوچیک بگم :
دیشب بعد مدتی به سرم زد فیلم نگاه کنم ""نقاب"" کاری به داستانش ندارم یه صحنه از فیلم برام جالب بود یکی از بازیگر ها رو به یکی دیگه میگه:
جنس ضعیف کدومه مرد حسابی!!!جنس ضعیف ما مردهاییم . درست فکر کن تو اجتماع همه کار ها رو ما مردها میکنیم همه پولها رو ما مردها میدیم همه سگ دو زدن ها مال ما مردهاست
هر چی سکته قلبی بدبختی بیچارگی و چک برگشتی مال ما مردهاست اونوقت جنس لطیف خیلی راحت میگه : در طول تاریخ به ما ظلم شده ما خواهان حقوق برابر هستیم !!! حقوق برابر می خوایی؟؟ برو فاظلاب پاک کن برو سپور شهرداری شو نصف شب خیابون ها رو جارو بکش ... چطور موقع کار کردن که میشه جنس لطیف هستین ولی صحبت حقوق که میشه حقوق برابر میخوایین ......
نمیگم حرفهای خیلی فیلسوفانه ای زد اما اگه درست دقت کنی میبینی خیلی جاهاش واقعیته
اگه قرار بود همه چی برابر باشه که دیگه زن و مرد چه تفاوتی با هم داشتن ؟
یه سری وظایف تو هر جامعه ای بسته به فرهنگ و اعتفادات اون مردم بین مرد و زن تقسیم شده که باید قبولش کرد .
وقتی هم که مرد سند ازدواج رو امضا میکنه تعهداتی داره:
یکی اینکه تمام هزنه های معیشتی اعم از خوراک و پوشاک و محل زندگی و خیلی چیزای دیگه رو باید برای همسرش فراهم کنه من نمیتونم برم تو این اجتماع که همه داریم توش زندگی میکنیم به هر روشی صبح تا شب واسه آسایش زندگی خانوادم تلاش کنم شب که اومدم خونه زنم طلاقم بده ....
در مورد تعهداتی که گفتی بگم که اینا شاید تو قانون باشه اما خیلی از قوانین فقط تو کتاب هستن زنهای 50 سال قبل به این قوانین عمل میکردن به خاطر نقض این قوانین کسی زنها رو نمی فرسته گوشه زندون اما زن هر وقت دلش بخواد میتونه با درخواست مهریه این کار و با مرد انجام بده .
امروز هم هفتم دوستم هستش باید برم و قبلش اینو بگم میدونی چرا با 23 سال سن گذاشتنش تو سینه خاک؟
چون مرد بود !!!میدونی چطور؟
چون مرد بود مجبور بود بره سربازی چون یکی باید مراقب این آب و خاک و ناموسش باشه و از طرفی کسی بهش نگفت چون تحصیل کرده ای چون جوون سالم و خوش تیپی هستی بیا واسه من کار کن گفتن اول برو سربازی که رفت و درست روزی که آموزشی رو تموم کرد دیگه خونه رو ندید خب اگه زن بود که لازم نبود اصلا درس بخونه و بعدش ناکام بشه با دیپلم تو هیمن شهر بهترین موقعیت های شغلی رو داشت
راستی در مورد اون نقطه چین های آخری :
اینم باعثش خود زن هست وگرنه زن نسل قبل رو کسی جرات نمیکرد ازش استفاده ابزاری انجام بده همه هم خوش و خرم بودن اینم از جایی شروع شد که زن ها رفتن دنبال حقوق به قول خودشون از دست رفته ...
ali bamaram
ali bamaram
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1779
موقعيت : کویر دل ....
Registration date : 2007-04-15

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف Desideria 7/7/2007, 04:56

ali bamaram نوشته است:خاله ای در جواب حرفت اول یه مساله کوچیک بگم :
دیشب بعد مدتی به سرم زد فیلم نگاه کنم ""نقاب"" کاری به داستانش ندارم یه صحنه از فیلم برام جالب بود یکی از بازیگر ها رو به یکی دیگه میگه:
جنس ضعیف کدومه مرد حسابی!!!جنس ضعیف ما مردهاییم . درست فکر کن تو اجتماع همه کار ها رو ما مردها میکنیم همه پولها رو ما مردها میدیم همه سگ دو زدن ها مال ما مردهاست
هر چی سکته قلبی بدبختی بیچارگی و چک برگشتی مال ما مردهاست اونوقت جنس لطیف خیلی راحت میگه : در طول تاریخ به ما ظلم شده ما خواهان حقوق برابر هستیم !!! حقوق برابر می خوایی؟؟ برو فاظلاب پاک کن برو سپور شهرداری شو نصف شب خیابون ها رو جارو بکش ... چطور موقع کار کردن که میشه جنس لطیف هستین ..

gellas flower
کار ؟؟!!!! کار تنها منحصر به مردهاست ؟؟؟ فکر میکنید کار خونه راحته ؟ اینکه از قدیم این مساله کار بیرون به مردها واگذار شده چون در گذشته اجازه حضور زن و کار اون رو مردها نمیدادند و به همین سبب کار منزل که مخصوصن در قدیم بسیار مشکل تر یبوده به زنها واگذار و کار بیرون بر عهده مردها گذاشته شد

اما امروز چی ؟؟؟ زنان دوشادوش مردان کار میکنند
نگاهی به ادارات ،بانکها ، شرکتها ، مغازه ها ،...... بندازیم ؟؟ زنان امروز هم وظیفه کار منزل هم کار بیرون رو دارند ! چرا ؟؟؟ تنها به دلیل بالا بردن و رفع نیازهای مادر خانه و خانواده Wink
اگر رفتگر محل رو مثال میزنید من هم زنانی رو مثال میزنم که در منزلها کارگری و آشپزی و رفت و روب انجام میدن . .آیا شما مردها غیرتتون( به قول خودم به اصطلاح غیرتتون)اجازه میده زنتون نصف شب خیابون رو جارو بکشه ؟؟؟ نه! ترجیح میدید خونه ی کسی رو جارو بکشه و کارگر اونجا باشه تا نصف شب خیابونو جارو کنه Wink
زمان کار هم این جنس لطیف وظیفه خودشو خوب انجام میده پسرم flower
اینکه زنان امروز حقوقی برابر میخواهند تنها بدلیل اینه که هم کار بیرون هم کار منزل رو انجام میدند
ali bamaram نوشته است:
نمیگم حرفهای خیلی فیلسوفانه ای زد اما اگه درست دقت کنی میبینی خیلی جاهاش واقعیته
اگه قرار بود همه چی برابر باشه که دیگه زن و مرد چه تفاوتی با هم داشتن ؟
یه سری وظایف تو هر جامعه ای بسته به فرهنگ و اعتفادات اون مردم بین مرد و زن تقسیم شده که باید قبولش کرد .
...
تفاوت زن و مرد ؟؟؟ باید حتمن نفاوتی بین این دو باشه ؟؟ Sad
فرهنگ و اعتقادات به جای خود اما این رو هم باید دقت کرد فرهنگی که در اون بی قانونی و بی عدالتی بود باید عوض بشه flower فرهنگ اجازه درس خوندن رو به زن نمی داد اما الان چی ؟؟؟؟
فرهنگ قابل تغییره flower
ali bamaram نوشته است:
وقتی هم که مرد سند ازدواج رو امضا میکنه تعهداتی داره:
یکی اینکه تمام هزنه های معیشتی اعم از خوراک و پوشاک و محل زندگی و خیلی چیزای دیگه رو باید برای همسرش فراهم کنه من نمیتونم برم تو این اجتماع که همه داریم توش زندگی میکنیم به هر روشی صبح تا شب واسه آسایش زندگی خانوادم تلاش کنم شب که اومدم خونه زنم طلاقم بده ....
در مورد تعهداتی که گفتی بگم که اینا شاید تو قانون باشه اما خیلی از قوانین فقط تو کتاب هستن زنهای 50 سال قبل به این قوانین عمل میکردن به خاطر نقض این قوانین کسی زنها رو نمی فرسته گوشه زندون اما زن هر وقت دلش بخواد میتونه با درخواست مهریه این کار و با مرد انجام بده .
...

و زن وقتی سند ازدواج رو امضا میکنه میشه برده ی مرد . هر چی مرد بگه . زنی که از تو حق طلاق یا حقوق دیگه رو میخواد خودش هم پای تو کار میکنه
خودش هم تلاش برای زندگی بهتر رو میکنه
زنها از مهریه شون استفاذده میکنند چون قانون حقوقی هزاران برابر به مردها داده
همسر تو توی زندگیت هزاران صرفه جویی و زحمت رو میکشه تا شاید بتونه خونه ی 50 متری رو تبدیل به 60 متری کنه
خونه و زندگی مرفهی برات بسازه
اما اگه تو به عنوان همسر خدای نکرده فوت کنی میدونی اون زن چی رو به ارث میبره ؟؟ !!!!
اگه زنان امروز از حقوق برابر دم میزنند به خاطر اینه که توی جامعه مثل مرد دارن تلاش میکنند . براشون خیلی سخته که اوناهم کار کنند و تلاش کنند و خدای ناکردهبعد از فوت همسرشون کسی دیگه بیاد زندگیشونو جمع کنه و بره
یه نگاه به قوانین بنداز تا بفهمی تبعیض ها کجاست flower
ali bamaram نوشته است:امروز هم هفتم دوستم هستش باید برم و قبلش اینو بگم میدونی چرا با 23 سال سن گذاشتنش تو سینه خاک؟
چون مرد بود !!!میدونی چطور؟
چون مرد بود مجبور بود بره سربازی چون یکی باید مراقب این آب و خاک و ناموسش باشه و از طرفی کسی بهش نگفت چون تحصیل کرده ای چون جوون سالم و خوش تیپی هستی بیا واسه من کار کن گفتن اول برو سربازی که رفت و درست روزی که آموزشی رو تموم کرد دیگه خونه رو ندید خب اگه زن بود که لازم نبود اصلا درس بخونه و بعدش ناکام بشه با دیپلم تو هیمن شهر بهترین موقعیت های شغلی رو داشت
...

اگه سربازی رو هم گذاشتن تنها به دلیل حش خودخواهانه و به اصطلاح غیرت خودتون مردها هستش
فکر میکنی زمان جنگ من بوده تعداد زنانی که جنگیدند ؟؟
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

انثى تعداد پستها : 800
Registration date : 2007-04-12

پست من طرف j.j 7/7/2007, 11:37

Desideria نوشته است:
j.j نوشته است:
Desideria نوشته است:تذکر :
پست خارج از موضوع ممنوع
خب ما هم داریم در رابطه با موضوع پست می زنیم اگه قراربوده که فقط این تاپیک یک اطلاعیه باشه خب تهش رو گل می گرفتید و می بستیدش که کسی پست نزنه shaki khejalat
من طرفدار حقانیت حقوق زنان هستم ولی نه به این شوری و نه به اون بی نمکی thumb up

j.j نوشته است:
naz khatun نوشته است:من کلا از مردها و زنهایی که خودشونو زیادی بزرگ میبینن و باعث میشن حق طرف مقابل له بشه بدم میاد
این افراد رو سرشونو بزنی بازم میگن حق با ماست، و هیچ بدیهاشونو نمیبینن
پس زور الکی بزنیم اعصاب خودمون خرد خاکشیر بشه که چی
الان به خاطر یه مسئله ی کوچیک چند روزه سردرد و سرگیحه ی شدید دارم، از امروز هم معده درد شروع شده
که چی؟ زیادی حرص خوردم و مثلا خواستم حق یکی رو که پایمال شده بگیرم
اما چی شد؟ خودم دارم عذاب می کشم
بابا بیخیال
به جهنم
هر کی میخواد حقشو بگیره، اونی هم که نمیخواد اصلا بره زیر زور له بشه الهی بمیره که حقش همینه
من طرفدار نازی هستم khejalat
منظور من از پست خارج از موضوع این هستش که دارید یک جستار جدی رو فان میکنید !!flower

ممنون از اینکه مدافع حقوق زنان هستید اما میشه لطف کنید و بگین کجای این کار شوره ؟؟ gellas
آخه آجی مطلبی رو بیان کردید خودش بیشتر یه طنز و فان هست .Razz
مگه میشه در بیشتر این مطالبی رو که عنوان می کنید هم حق رو به مرد داد هم حق رو به زن hoo یعنی پنجاه پنجاه مثلا مرد میخواد بره خارج و زن نمیخواد خب اگه حق برابر باشه بچه ها رو باید نصفشون کرد khejalat اگه هم حق رو به زن بدن به مرد اجحاف شده thumb up بلاخره یکی باید بعنوان ولی و قیم در نظر گرفته بشه و خب در غرب این حق به زن داده شده و در شرق این حق به مرد داده شده Twisted من نمیگم قوانین عادلانه هست در بعضی جا ها باید تجدید نظر صورت بگیره ولی نه اینطوری که عنوان میشه که حق رو از یکی بگیرند و بدهند به دیگری flower
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

پست من طرف Desideria 7/7/2007, 23:37

چرا نشه ؟؟!!!
مرد میخواد بره خارج زن میخواد بمونه
وقتی حضانت بر عهده هر دو باشه دادگاه شرایط هر دو طرف رو میسنجه ببینه کدوم موقعیت بهتری برای تامین آتیه داره بچه رو میده به اون
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف j.j 8/7/2007, 10:15

ولی به نظر من اگه مرد میخواد بره خارج بهتره برای آتیه بچه ها مادر از حق خودش صرف نظر کنه اگر هم زن میخواد بره خارج چه احتیاجی به توله های مرد داره خودش بره تهنایی حال وکنه khejalat
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 12/9/2007, 08:16

هر وقت خانما کارگری کردن
هروقت حمال شدن
هر وقت کارای شبانه روزیو انجام دادن و جیکشون در نیومد به حقشون میرسن

یکم توقعاتتونو بیارین پایین و با مردا خودتونو مقایسه نکنین
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 1104
موقعيت : ترینیداد و توباگو
Registration date : 2007-09-08

پست من طرف j.j 12/9/2007, 12:49

ولي خداييش اگه كار توي خونه رو با كار بيرون آقايون بسنجيم كار آقايون ده درصد كار خانومها هم نميشه البته اين شامل خانم هايي ميشه كه تو خونه به رتق و فتق امور مي پردازند .
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Desideria 13/9/2007, 02:58

flower

از نظر هر دوی شما ممنون
راستی جواد جان
بهتره برخی از پستاتو منتقل کنی به تالارهای فان یا حداقل تاپیکی که مناسب باشه .
در ضمن بهتره کنترل روی پستات داشته باشی تا کنایه و اخطار من باعث ناراحتی دیگران نشه و به خودشون نگیرن
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف Desideria 13/9/2007, 03:04

j.j نوشته است:ولی به نظر من اگه مرد میخواد بره خارج بهتره برای آتیه بچه ها مادر از حق خودش صرف نظر کنه اگر هم زن میخواد بره خارج چه احتیاجی به توله های مرد داره خودش بره تهنایی حال وکنه khejalat

احساس مادرانه ی زنها رو دست کم نگیر flower
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف soltaneabha 16/9/2007, 06:20

j.j نوشته است:ولي خداييش اگه كار توي خونه رو با كار بيرون آقايون بسنجيم كار آقايون ده درصد كار خانومها هم نميشه البته اين شامل خانم هايي ميشه كه تو خونه به رتق و فتق امور مي پردازند .

خداییش اینو جدی میگی که کار اونا بیشتره؟
حداقل کسی به دیده ی تحقیر به عنوان یه شغل پایین مرتبه بهش نگاه نمی کنن
نکنه خودت تو خونه کار میکنی که سنگ اونا رو به سینه میزنی؟
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 16/9/2007, 06:22

Desideria نوشته است:flower

از نظر هر دوی شما ممنون
راستی جواد جان
در ضمن بهتره کنترل روی پستات داشته باشی تا کنایه و اخطار من باعث ناراحتی دیگران نشه و به خودشون نگیرن

ناراحت نشدم ولی خوبه کنایه رو هم کنار اخطارت آوردی
نه که اولین روزم بودمیشد جاش تبریک بگی واسه ورود
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 11:13

از نظر هر دوی شما ممنون
راستی جواد جان
با سپاس ازمدير گراميflower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 11:13

Desideria نوشته است:
j.j نوشته است:ولی به نظر من اگه مرد میخواد بره خارج بهتره برای آتیه بچه ها مادر از حق خودش صرف نظر کنه اگر هم زن میخواد بره خارج چه احتیاجی به توله های مرد داره خودش بره تهنایی حال وکنه khejalat

احساس مادرانه ی زنها رو دست کم نگیر flower
پس نره به خارج
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Desideria 16/9/2007, 11:21

جواد !!
حالا شما هم گیر دادیا
ببین داری بحث رو به انحراف میکشونی
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف Desideria 16/9/2007, 11:24

soltaneabha نوشته است:

از نظر هر دوی شما ممنون
راستی جواد جان

flower
خوش آمد میگم اگرچه قبلن در جستار دیگه ایی عرض ادب نموده بودم
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 11:28

soltaneabha نوشته است:
j.j نوشته است:ولي خداييش اگه كار توي خونه رو با كار بيرون آقايون بسنجيم كار آقايون ده درصد كار خانومها هم نميشه البته اين شامل خانم هايي ميشه كه تو خونه به رتق و فتق امور مي پردازند .

گفتم كه خانم هايي هستند كه تو خونه فعاليت مي كنند از بشورو بساب و بروب و بپز تا گرد گيري و خريد خونه و خيلي كارهاي ديگه كه از عهده خيلي از آقايون برنمياد gellas
اگه زندگي به مرد ها بود الان گند همه دنيا رو گرفته بود khejalat
من تو خونه گاهي اوقات مجبورم كار كنم (حداقل براي سير كردن شكم خودم khejalat )و اگر مثل خانم ها بشور و بساب نكنم كله ام كنده است بخاطر همين گاهي كار و فشار كار اونها رو درك مي كنم flower
ولي زن هايي هم هستند كه تو زندگي ولنگارند و شتيله شلخته كه خودشون رو هم نميتونن جمع بكنند چه برسه به يه زندگي كه اينطور زنها درصدشون از مردهاي شلخته بسيار كمتره Twisted
gellas
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 11:29

Desideria نوشته است:جواد !!
حالا شما هم گیر دادیا
ببین داری بحث رو به انحراف میکشونی
بلاخره يا زندگي در ايران با بچه يا رفتن خارج بدون بچه flower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Desideria 16/9/2007, 11:32

با بچه و بدون پدر بچه !
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف j.j 16/9/2007, 11:51

خب اگه ميتونه بار زندگي رو بدوش بكشه از نظر من ايرادي نداره ميتونه با بچه بره
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Desideria 16/9/2007, 14:46

خب خوبه Very Happy
مهم این بود که ما دوتا نظرمون رو بدیم khejalat

مرسی داداشی که میایی نظر میدیflower ولی تروخدا ببین بحث رو از کجا به کجا کشوندی khejalat
Desideria
Desideria
مدیر
مدیر

پست من طرف soltaneabha 17/9/2007, 02:51

Desideria نوشته است:
soltaneabha نوشته است:

از نظر هر دوی شما ممنون
راستی جواد جان

flower
خوش آمد میگم اگرچه قبلن در جستار دیگه ایی عرض ادب نموده بودم

مرسی بهر حال
ولی حالا چرا کتابی حرف میزنی؟Suspect
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 17/9/2007, 02:57

j.j نوشته است:
soltaneabha نوشته است:

گفتم كه خانم هايي هستند كه تو خونه فعاليت مي كنند از بشورو بساب و بروب و بپز تا گرد گيري و خريد خونه و خيلي كارهاي ديگه كه از عهده خيلي از آقايون برنمياد gellas
اگه زندگي به مرد ها بود الان گند همه دنيا رو گرفته بود khejalat
من تو خونه گاهي اوقات مجبورم كار كنم (حداقل براي سير كردن شكم خودم khejalat )و اگر مثل خانم ها بشور و بساب نكنم كله ام كنده است بخاطر همين گاهي كار و فشار كار اونها رو درك مي كنم flower
ولي زن هايي هم هستند كه تو زندگي ولنگارند و شتيله شلخته كه خودشون رو هم نميتونن جمع بكنند چه برسه به يه زندگي كه اينطور زنها درصدشون از مردهاي شلخته بسيار كمتره Twisted
gellas

بشور و بساب سخته یا یه ساختمان 50 طبقه رو هوا کردن یا بنایی و کارگری؟
تازه خانمایی که تو خونه کار میکنن تو اجتماع ما محترمن ولی آقایون ما که بیرون کار میکنن از یه دید بهشون نگاه میشه؟
خوب یه هفته که دست از کار تو خونه بکشی حالشو میبری دیگه کاراتو یکی دیگه انجام میده Evil or Very Mad
اتفاقا درصدشون خیلی هم بالاست
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف j.j 18/9/2007, 09:09

آخه مگه چند درصد مردها عمله بنا هستند ؟
زن هاي خونه دار در جامعه ما مثل موجوداتي بيكار و ولنگار ديده مي شن كه تا ساعت 12 ظهر خوابند و از بيكاري مگس هوا مي كنند Very Happy ولي واقعا همه اونها اينطور نيستند باور كن سرو كله زدن با بچه ها مخ مي تركونه khejalat
خب اگه تنها باشي كي كارت رو انجام ميده ؟
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف soltaneabha 22/9/2007, 03:10

j.j نوشته است:آخه مگه چند درصد مردها عمله بنا هستند ؟
زن هاي خونه دار در جامعه ما مثل موجوداتي بيكار و ولنگار ديده مي شن كه تا ساعت 12 ظهر خوابند و از بيكاري مگس هوا مي كنند Very Happy ولي واقعا همه اونها اينطور نيستند باور كن سرو كله زدن با بچه ها مخ مي تركونه khejalat
خب اگه تنها باشي كي كارت رو انجام ميده ؟

درصدشون مهم نیست مهم اینهکه چند درصد خانم ها حاضرن این کارو داشته باشن؟
یه مرد میره یه دختر بیکارو بگیره ولی یه دختر میره یه مرد کارگر و .... بله بده؟
من که خودم تنهام و کارامم خودم انجام میدم Very Happy البته با کمک همخونه ای گلم Evil or Very Mad
soltaneabha
soltaneabha
عضو برتر

پست من طرف j.j 22/9/2007, 08:14

خب اگه زن بگيري كارهايي رو كه خودت انجام ميدي (درضمن كارهايي كه مربوط به شما است و هم خونه ايي گلت برات انجام ميده هم شامل ميشه khejalat)رو چه كسي بايد انجام بده خودت يا همسرت ؟ flower
شما نميدونيد كه در اسلام براي زن ها چه ارزشي گذاشته شده حتي از حقي كه خانم ها از اون دم مي زنند بيشتر هست .
مثلا خانم ها مي تونند در قبال شيري كه به بچه خودشون مي دن از مرد پول طلب كنند يا در قبال كار خونه كه انجام مي دهند پول طلب كنند و اين حق در اسلام به زن داده شده و در مقابل مرد وظيفه داره زندگي زن رو از هرجهت تامين بكنه و تنها حقي كه مرد مي تونه از زن طلب بكنه فقط همون حق هم خوابگي هست كه اين تنها وظيفه زن در خونه مرد هست ولي ما مي بينيم كه اين قضيه كلا برعكس شده Sad
j.j
j.j
عضو برتر

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة