بچه های گل گفتمان
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

جواهري در قصر

+4
hichkas
naz khatun
oscar
j.j
8 مشترك

صفحه 3 از 5 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية

جواهري در قصر - صفحة 3 Empty رد: جواهري در قصر

پست من طرف j.j 21/7/2007, 04:50

جملات زیبای سریال

در قسمت 29

یانگوم میگوید : ((فرق نمیکنه غذا یا دارو هردو میرن تو دهن مردم)) و (( حتی اگه ازون آدم خوشت نمیاد باید کارش رو درست انجام بدی)) این جملات احساس مسئولیت وجدان کاری و تعهد یانگوم نسبت به مردم سرزمینش رو نشون میده . فرض کنید در جایی کار میکنید که از سرپرست و مافوقتون چندان راضی نیستید و با او اختلاف دارید . آیا این میتونه دلیل موجهی برای کم کاری یا درست انجام ندادن وظایف و یا کم توجهی به ارباب رجوع و مشتریان باشه ؟ یانگوم با جمله دوم به بهترین شکلی جواب میده و خود کار و وظایف رو ارجح بر همه چیز میدونه .

در قسمت 30
ینگ دوک میگوید ((چند تا از مغز دانه ای سوسن رو جا گذاشتی و به خاطر اشتباه تو ممکن بود قلب یک نفر از کار بیفته )) در جای دیگر (( اشتباه در آشپزی فقط باعث میشه که غذا اونقدر خوشمزه نشه ولی یک اشتباه در پزشکی ممکنه باعث مرگ یک انسان بشه ))
اشتباه و سهل انگاری در حرفه پزشکی جایی ندارد و غیر قابل اغماض است .
در جای دیگر افسر پزشک وقتی میفهمد علت فراگرفتن علم پزشکی توسط یانگوم گرفتن انتقام است برآشفته میشود و میگوید (( میخوای با این خشم و کینه که در قلبت داری پزشکی یاد بگیری؟ )) و این به این مفهوم است که کینه و خشم در پزشکی که اساس و پایه آن در کمک به انسانهای دیگر است جایی ندارد .
و همچنین ینگ دوک میگوید ((زمانی فرا میرسد که باید بین وظیفه پزشکی و خشم یکی را انتخاب کنی))

در قسمت 31
رئیس ژاپنی ها به یانگوم میگوید (( برای هرکس یک بار اولی وجود داره ))
واقعا جمله صحیحی است . هر انسانی مهارتهای فراوانی در طول زندگی کسب میکند ولی در بکار بردن آنها برای اولین مرتبه دچار تردید و ترس میشود .

و مین جانگو به یانگوم (( نگرانم چون هر دفعه که دیدم قدمی به جلو برداشتی زندگی برات مشکل تر شده ))
مشکلات انسان با رشد و تعالی او بزرگ و بزرگ تر میشوند . افرادی که بیشتر میدانند بیشتر اذیت میشوند .
انسانهای فرهیخته با شرایط دشوارتری نسبت به مردم عادی روبرو میشوند .
j.j
j.j
عضو برتر

ذكر تعداد پستها : 5585
موقعيت : تهران وست
Registration date : 2007-04-16

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف j.j 21/7/2007, 05:09

جواهري در قصر - صفحة 3 Topicyellow خلاصه قسمت سی و نهم سریال جواهری در قصر!

قسمت سی و نهم و چهلم مجموعه جواهری در قصر یکی از زیباترین ، پرماجرا ترین و احساسی ترین قسمت های این سریال هستند که دیدن آن را به علاقمندان اکیداً توصیه می کنیم...
... گیومیونگ که یانگوم را در آشپزخانه دربار می بیند او را تهدید به تنبیه کرده و از آشپزخانه بیرون می کند...
جواهري در قصر - صفحة 3 01

یانگوم هم در آشپزخانه یونسنگ شروع به طبخ غذای سفارشی ملکه می کند..
جواهري در قصر - صفحة 3 02

ملکه مادر هم که فراموش کرده بود به آشپزخانه اطلاع دهد که امشب از غذای یانگوم استفاده خواهد کرد .. گیومیونگ برایش غذا می برد ولی ملکه به او می گوید که امشب از غذای یانگوم را خواهد خورد و گیومیونگ با ناراحتی غذایش را بر می گرداند..
گیومیونگ که اصلاً دل خوشی از یانگوم ندارد ، از دستیار پزشک یوئلی می خواهد تا به اتاقش برود...
یانگوم هم برای دیدن داگو و همسرش به خانه خود می رود و البته به خاطر شدت خستگی خوابش می برد...
جواهري در قصر - صفحة 3 03

گیومیونگ و دستیار پزشک یوئلی نیز آن شب وارد معامله می شوند و قرار می شود یوئلی یانگوم را از قصر اخراج کند و در عوض گیومیونگ دستمزد تعیین شده را به او بدهد...
جواهري در قصر - صفحة 3 04

از طرفی دیگر شاه فرمان می دهد به دلیل شیوع طاعون در حاشیه شهر و قحطی ، پیگیری جدی صورت گیرد و پزشک ارشد و دستیارانش می خواهد تا به منطقه شیوع رفته و از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری شود...
یوئلی که شیوع بیماری را فرصت مناسبی برای ضربه به یانگوم می بیند در جلسه پزشکان تمایل خود را به اعزام به منطقه شیوع بیماری صریحاً اعلام می کند..
جواهري در قصر - صفحة 3 05

البته قبل از اعزام خود به منطقه ، یوئلی از یانگوم می خواهد تا از این پس او به جایش از ملکه مراقبت کند...! ولی یانگوم بدون اطلاع از وضعیت این مسئولیت جدید از انجام وظایف قبلی باز می ماند!
جواهري در قصر - صفحة 3 06

و همه تصور می کنند او برای جلب اعتماد ملکه ، خود مبادرت به رسیدگی به او نموده است و او را تنبه می کنند و بدین ترتیب یانگوم اولین ضربه را از سوی یوئلی می خورد! و یانگوم دوباره چهره موزیانه یوئلی را می بیند..
جواهري در قصر - صفحة 3 07

یانگوم که به تمیز کردن اتاقهای دستیاران تنبیه شده بود اتاق ها را مرتب می کند ولی ضربه دوم دیگری از جانب یوئلی به او می رسد زیرا لیست داروها را در لابلای کتاب های مرتب شده یانگوم پنهان می کند و چهره او را نزد پزشکان منفور تر می سازد.. و همه فکر می کنند او این کار ها را به خاطر کنار زدن یوئلی انجام می دهد...
جواهري در قصر - صفحة 3 08

یانگوم زمانیکه به یوئلی تذکر می دهد که خواسته او بوده که یانگوم به ملکه رسیدگی کند یوئلی همه چیز را انکار می کند!
جواهري در قصر - صفحة 3 09
جواهري در قصر - صفحة 3 10

و یانگوم که می بیند یوئلی همه چیز را انکار می کند با او بحث می کند و حتی به او هشدار می هد ، بی اطلاع از اینکه پزشک شین پشت سر او ایستاده و مشغول گوش دادن به صحبت های اوست .. یوئلی هم از فرصت استفاده می کند و خود را مظلوم جلوه می دهد! و بدین ترتیب سومین ضربه کاری تر از طرف یوئلی به سوی یانگوم روانه می شود...
جواهري در قصر - صفحة 3 11

پزشک شین سریعاً یانگوم را به بخش اداری منتقل می کند... ولی چون او مورد توجه ملکه بود پزشکان تصمیم می گیرند در عوض او را به منطقه شیوع طاعون اعزام کنند!
و بالاخره یانگوم و سایر دستیاران و عوامل به منطقه شیوع طاعون اعزام می شوند و البته از بخش نظامی سربازان تحت فرماندهی افسر مین جانگ هو به منطقه اعزام می شوند و یانگوم از این موضوع ابراز خشنودی می کند..
جواهري در قصر - صفحة 3 12

در منطقه شیوع بیماری رئیس پزشکان که البته او نیز قصد ضربه زدن به یانگوم را داشت او را فراخوانی می کند و به او کلید داروخانه را می دهد و از او می خواهد تا مسئول داروخانه باشد و میزان داروها را مدیریت کند.. او به خوبی می دانست که میزان دارو برای بیماران کافی نیست!
جواهري در قصر - صفحة 3 13

به علت اعلام پزشک مسئول از شدت شیوع بیماری و عدم امکان کنترل بیماری و فقدان دارو ، افسر مین جو برای تهیه دارو به شهر همجوار اعزام می شود..
جواهري در قصر - صفحة 3 14

و اما توطئه دیگری علیه یانگوم شکل می گیرد.. به رئیس پزشک اعلام می شود که فردی را دستگیر کرده اند که قرصهای پزشک را به بیماران می فروخت و البته او نیز یانگوم را بانی این امر معرفی می کند و یانگوم در دردسر بزرگی می افتد!
جواهري در قصر - صفحة 3 15
جواهري در قصر - صفحة 3 16

و البته این بار یانگوم شانس بزرگی می آورد زیرا کلید داروخانه را تحویل پزشک جو داده بود!
جواهري در قصر - صفحة 3 17

پزشک مسئول و یوئلی که اینبار نقشه اشان نگرفته بود در صدد راهی بهتر و قوی تر جهت زدن ضربه کاری به یانگوم بودند...
در همین زمان ، مین جو از اطراف بر می گردد و خبر شیوع بیماری به شهرهای اطراف را گزارش می دهد لذا پزشک مسئول اعلام می کند برای جلوگیری از شیوع طاعون و رسیدن آن به حوالی قصر ، شهر را قرنطینه کنند و به رئیس بانوان پزشک اعلام می کند تا دستیاران را از این وضعیت مطلع کنند...
جواهري در قصر - صفحة 3 18

یوئلی با زیرکی به یانگوم می گوید تا برای تهیه دارو به شهر یونگ جی برود و با خود دارو بیاورد و تا ساعت 10 صبح برگردد!
جواهري در قصر - صفحة 3 19
یانگوم که از وضعیت اضطراری منطقه و اعلام قرنطینه با خبر نبود عازم شهر مجاور می شود!
جواهري در قصر - صفحة 3 20

یانگوم نیز فرمان را اجرا می کند ولی هنگامیکه به شهر مجاور می رسد متوجه می شود آن شهر نیز طاعون زده است و داروخانه آن شهر دارو ندارد البته بالاخره با دادن پول بیشتر مقداری دارو تهیه می کند و به مبدا باز می گردد..
ولی پس از بازگشت متوجه می شود که تمامی پزشکان از شهر خارج شده اند و شهر در قرنطینه است!
جواهري در قصر - صفحة 3 21

و به ماموران امنیتی دستور داده می شود تا از هرگونه ورود و خروج به شهر به هر قیمتی جلوگیری شود!
جواهري در قصر - صفحة 3 22

یانگوم که همه مردم شهر را در حال فرار می بیند متوجه می شود که یوئلی به او چه حقه ای زده است و از این حقه مبهوت می شود!
جواهري در قصر - صفحة 3 23

یانگوم به سوی دروازه شهر می رود ولی می بیند امکان خروج از شهر برای هیچ کس و هیچ مقامی ممکن نیست و حتی سربازان با شمشیر مردم را تهدید می کنند...
جواهري در قصر - صفحة 3 24

افسر مین جو ، متوجه می شود که یانگوم در شهر باقی مانده است لذا تلاش می کند تا وارد شهر شود ولی به او نیز اجازه داده نمی شود...
جواهري در قصر - صفحة 3 25

ولی افسر مین جو که خیلی نگران یانگوم بود مجبور می شود به زور وارد شهر شود...
و پس از جستجو یانگوم را آشفته و ناامید در گوشه ای می یابد...
جواهري در قصر - صفحة 3 26

و از او می خواهد تا سریعاً با او از شهر خارج شود ولی یانگوم با کمال تعجب امتناع می کند و می گوید من شرایطم با مردم اینجا یکسان است... من نیز از سوی پزشکان دربار طرد شده ام و دوستانم مرا رها کرده اند.
جواهري در قصر - صفحة 3 27
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 21/7/2007, 05:10

جواهري در قصر - صفحة 3 Topicyellow نقد شخصیت بعضی از بازیگران سریال

سئو يانگ گوم بازيگر؛ لي يانگ آئه

بانويي باهوش که طبيعتي برونگرا دارد و با اين خصلت به راحتي با آدم هاي اطرافش کنار مي آيد. او به رغم مشکلات زيادي که در قصر متحمل شده همچنان با اراده به اهداف خود پايبند است و دست از تلاش برنمي دارد. با همين اراده محکم است که از ارتکاب به اشتباه هم نمي ترسد و خطرهاي زيادي را بر خود هموار مي کند. آنچه شخصيت وي را از ديگر قهرمانان سريال هاي کره اي متمايز مي کند اين است که به رغم مهربان و خوش قلب بودن انسان است و به همين دليل ممکن است از عده اي متنفر و حتي نسبت به آنان انتقام جو باشد. انساني با محاسن و معايب و به عبارت ديگر واقعي و نه انساني يک بعدي و ساختگي.

مين يونگ هو بازيگر؛ جي هين هي

مردي تحصيلکرده با ضريب هوشي بالا که تحصيلات قابل توجه اش را با هنرهاي رزمي آميخته است. او که يک بار توسط يانگوم نجات يافته تحت تاثير هوش و استعداد يانگوم و ميل وافر وي به يادگيري قرار دارد. مين بارها جان خودش را به خاطر يانگوم به خطر مي اندازد.

او را مي توان يک جنتلمن واقعي توصيف کرد. او هميشه نگران و مراقب يانگوم است. هر زمان که يانگوم به تکيه گاهي نياز داشته باشد مين در کنار اوست. وقتي يانگوم را به جزيره مي فرستند مين از سمتش استعفا مي دهد تا در کنار يانگوم باشد و يا وقتي پروتکل را نقض مي کند تا به روستاي قرنطينه شده نزد يانگوم برود.

چوي کيوم يانگ بازيگر؛ هنگ ري نا

او دختري پرخاشجو، سرشار از جاه طلبي و رقيب هميشگي و سرسخت يانگوم است. هر چند عضو طايفه چوي به شمار مي رود شيوه چوي را قبول ندارد و هنوز راه شخصي اش را پيدا نکرده به هويتي مستقل نرسيده است. هوش و استعداد و توانايي هايش اغلب او را با يانگوم شاخ به شاخ مي کند و هميشه هم سعي دارد از يانگوم برتر باشد. اما غرور و طبقه اجتماعي اش قضاوت هاي او را تحت تاثير قرار مي دهد و همين مساله او را از رقيبش عقب مي اندازد. بنابراين برايش راحت تر است که از يانگوم متنفر باشد هر چند که در نهان استقلال و توانايي هاي او را تحسين مي کند. اما در پايان زماني که يانگوم او و طايفه چوي را رسوا مي سازد غيرمستقيم از يانگوم تشکر مي کند که آزادي اش را به وي برگردانده است. مي شود گفت اين دو در شرايطي ديگر مي توانستند دوستان خوبي براي هم باشند.

هان سانگ گونگ- بازيگر؛ يانگ مي کيونگ

آدم مستعدي در هنر آشپزي که مي تواند در هر غذا عناصر تشکيل دهنده آن را به راحتي تشخيص دهد. شخصيتي بسيار جدي و دقيق که هيچ چيز نمي تواند مانع رسيدن وي به اهدافش شود. به رغم داشتن طبيعتي لجوج و سرکش، قلبي مهربان دارد که همزمان نقش معلمي سختگير و مادري مهربان را براي يانگوم ايفا مي کند.

چوي سانگ گونگ- بازيگر؛ کيون مي ري

اهل خانواده اي از طبقه بالاي جامعه که از جواني فوت و فن آشپزي را ياد گرفته است. ذاتاً پرافاده و مغرور است و همه چيز را از وراي غرورش مي بيند. براي رسيدن به اهدافش دست به هر کاري مي زند و تا به مقصودش نرسد دست بردار نيست. هم در افکار و هم در عمل تيز است و بنابراين هميشه يک پله از يانگوم و هان جلوست. ميل شديد وي به قدرت و ارتباطات قوي خانواده اش در دربار سرانجام زندگي وي را به ترا ژدي مبدل کرد.

جواهري در قصر - صفحة 3 Topicyellow سانسوری های قسمت 38

سلام
بچه ها امشب یه کم سانسوری داشت فقط یه 20 دقیقه این هم چند تا عکس از سانسوری
جواهري در قصر - صفحة 3 GetFile
بجه ها این دو عکس نمی خواستم بزارم ولی ...
پادشاه فاصلت رو حفظ کن
بچه می دم کم هست ولی داخل خلاصه قسمت 38 تمام عکس ها هست
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 21/7/2007, 05:21

جواهري در قصر - صفحة 3 Topicyellow درباره ی موزیک سریال

يک دسته گل، يک دانه شن

ترانه اين مجموعه اونارا نام دارد و ايم سه هيوم آن را به زبان کره باستان سروده است. بسياري از اهالي امروز کره هم از مفهوم آن سر درنمي آورند.

اين ترانه به سبک پانسوري سروده شده است. پانسوري سبکي از موسيقي کره اي است که در سلسله جيسون ظهور کرد و در قرن 19 از محبوبيت بسياري برخوردار بود. در اين سبک صداي خواننده و نوازنده درهم آميخته مي شود تا داستاني را در اين ميان نقل کند. ترجيع بند ترانه چو- ايمسائه ناميده مي شود و در پاناسوري سنتي نوازنده طبل آن را همراهي مي کند تا علاوه بر ضرباهنگ، ريتم هم به اثر بدهد. چو- ايمسائه متشکل از اصواتي به معني يا کلمات کوتاه با مضمون کلي تشويق است.

از آنجا که زبان ترانه بسيار قديمي است در مورد معني آن اختلاف نظر وجود دارد. اما يکي از تفسيرهايي که در مورد آن وجود دارد اين است که داستان دختري در آن نقل مي شود که مردي را دوست دارد که نمي تواند به او برسد از اين رو سرنوشتش را مي پذيرد و راه زندگي خود را در پيش مي گيرد.

در نسخه کره اي ترانه سه کودک کره اي که در مقطع دبستان درس مي خوانند و درس هاي موسيقي کلاسيک را نيز آموخته اند آواز پاياني هر قسمت را مي خوانند. در آلبوم موسيقي سريال نسخه ملايم تري از ترانه هم وجود دارد که اي دانگ- هوي خواننده موسيقي سنتي کره آن را خوانده است. وي فارغ التحصيل موسيقي کلاسيک کره از دانشگاه ملي سئول است.

اونارا نسخه هاي متعدد ديگري نيز دارد که همزمان با پخش سريال در خارج از کره وارد بازار شده اند. «اميد» نام يکي از اين نسخه هاست که توسط کلي چن و به زبان کنوني براي پخش در هنگ کنگ خوانده شده است. «عزيز» نسخه ديگري است که آنجلا چانگ به زبان مانداري چيني براي پخش در تايوان خوانده است. «ندا» به خوانندگي تانگ کان و «اميد» به خوانندگي پنج دختر برنده مسابقه خوانندگي هم براي پخش در چين آماده شده اند. فيت کونتا هم نسخه کاملاً متفاوتي را براي فيليپين خوانده است.

متن ترانه

بيا، بيا، بيا براي هميشه(اگر از او بخواهم آيا براي هميشه پيشم خواهد ماند؟)

برو... برو... برو براي هميشه(اگر از او بخواهم آيا براي هميشه ترکم خواهد کرد؟)

هر روز و هر روز منتظرم.(حتي اگر تا ابد هم منتظر بمانم باز هم نمي توانيم با هم باشيم)

نه... نه نمي تواند اينگونه باشد

اگر نمي تواني بيايي مرا با خود به آنجا ببر

مه... مه و صداي کودکي که مي گريد

مي خواهم به خانه بروم نزد پدر و مادري که عاشق شان هستم

مه... مه و آسمان سياه

ستاره ها مي درخشند اما جايي براي قلب پرآشوب من نيست

آه... چه کسي مي تواند مرا به خانه ببرد، خانه اي چنان دور

نترس... نترس عزيزم

يک دسته گل، يک دانه شن تا پايان زمين

نترس... نترس هر چه زودتر بزرگ شو

منتظر آفتاب باش تا اميد بياورد

وقتي مه از آسمان پاک شود کودک خواهد خنديد

آواز بخوان و با اين پدر و مادر حرف بزن

وقتي مه پاک شود آسمان روشن خواهد شد

به آفتاب نگاه کن و اميدوار باش

موزيکال جواهري در قصر

روزنامه تايمز کره روز 8 مارس 2007 خبر اقتباس موزيکال از سريال جواهري در قصر را منتشر کرد. بنا بر اين خبر کيم سو هيون (به نقش يانگوم) و وون کي يون(به نقش آقاي مين) بازيگران اين پروژه اند. آنها در مراسمي براي افتتاح اين نسخه موزيکال در حضور خبرنگاران براي عکس هاي مطبوعاتي ژست گرفتند.

سانگ سونگ هاون، تهيه کننده اين موزيکال، در مراسم مذکور گفت؛ جواهري در قصر در 50 کشور جهان پخش شده و از اين رو خط داستاني مشهوري دارد و اسم و رسمي براي خود در جهان پيدا کرده است. امروز ما در اينجا بازيگراني از تئاتر چين، تهيه کننده اي از ژاپن و يک کمپاني سنگاپوري را به عنوان همکاران خود در اين پرو ژه داريم.

آنها به موزيکال جواهري در قصر بسيار علاقه مندند و مي خواهند آن را در کشورهايشان نمايش دهند. جواهري در قصر موزيکال مي تواند در گسترش فرهنگ کره در سراسر جهان نقش بزرگي داشته باشد.

کمپاني توليد کننده اين اثر، پي ام سي نام دارد که قبلاً برنامه پرطرفدار «نانتا» را تهيه کرده است. پي ام سي مي گويد امسال با برنامه هايي که در ماه جولاي در داگو و در ماه اوت در مرکز هنرهاي سئونگ نام در جنوب سئول دارد تمرکزش را به روي بازار کره قرار داده است. اين شرکت قصد دارد سال آينده هم برنامه هايي در جنوب شرق آسيا و ديگر کشورها داشته باشد.
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Gilgamesh 22/7/2007, 13:13

j.j نوشته است:در همون تاپیک
وحيد جان خسته نباشي
اميدوارم از غرغرهاي ما خسته نشده باشي به ما هم حق بده انتظار بد درديه البته شما هم مسوليت سنگيني روي دوشت هست راستش من روزي 12 - 13 ساعت سر كارم بازم اگه كمكي از دستم بر بياد خوشحال ميشم اميدوارم از حرفهاي قبلم ام هم ناراحت نشده باشي حالا كه اينهمه درخواست وسفارش رو ديدم بهت حق ميدم تو هم نميتوني تمام وقتتو براي ما بزاري بازم ممنون از اين لطفت
راستي از من رو هر وقت تونستي بزن ما پيشمون ميرهجواهري در قصر - صفحة 3 Smilingsmileyجواهري در قصر - صفحة 3 Smilingsmileyجواهري در قصر - صفحة 3 Smilingsmiley

حاجي ما رو كه يادت نرفته ؟‌جواهري در قصر - صفحة 3 Sadsmiley الان حدود يك ماه از واريز مبلغ مي گذره. هر چي پي ام ميدم جواب نمي دي.

فقط بگو ما تو نوبتيم يا نه؟ يه وقت فراموش نشده باشيم تو حجم كاريت؟

من به دلیل اینطور پست ها سئوال کردم flower
کسانی که در آن تاپیک سریال دیر بدستشان می رسیده
یا آدرس اشتباهی داده بودند (همین صفحه های آخر چند نمونه موجود است)
یا زمانی درخواست سریال داده بودند که وحید یا همان رکس به مدت یکماه
و به دلیل یکسری مشکلات شخصی سریال را رایت نمی کرد و به جای او
کاربر Linhu این کار را انجام می داد
همین رکس به من ۲ سریال مجانی داد آنهم بابت زیرنویس کردن همین سریال
جواهری در قصر

Gilgamesh
عضو

ذكر تعداد پستها : 9
Registration date : 2007-07-14

پست من طرف j.j 23/7/2007, 12:23

منم دوست دارم سریال رو خریداری کنم ولی میخوام زود به دستم برسه
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Gilgamesh 23/7/2007, 17:20

j.j نوشته است:منم دوست دارم سریال رو خریداری کنم ولی میخوام زود به دستم برسه
معمولا 1 هفته (صرف نظر از تعطیلات) طول می کشد
ببینم شما تهران هستید؟
اگر تهران هستید کارتان راحت می شود
می توانید با پیک سریال را تحویل بگیرید
هزینه با پیک می شود 3500 تومان
و با پست می شود 2500
البته اگر تهران هستید پیک ارجحیت دارد چون حداکثر ظرف 24 ساعت بدستتان
می رسد
کلیه هزینه های بالا شامل دی وی دی خام هر دی وی دی 300 تومان(البته فکر کنم جدیدا هزینه هر دی وی دی شده 350 با کاور)که می شود 1500 تومان و 1000 بابت پست و اگر با پیک می خواهید 2000 برای پیک
برای اطلاعات بیشتر:
جواهری در قصر (پست اول)

قدر این Rax را بدانید.در این دوره زمانه کمتر کسی پیدا می شود که بدون منفعت شخصی
این چنین کارهایی را بکند.

Gilgamesh
عضو

پست من طرف j.j 24/7/2007, 07:34

Gilgamesh نوشته است:
j.j نوشته است:منم دوست دارم سریال رو خریداری کنم ولی میخوام زود به دستم برسه
معمولا 1 هفته (صرف نظر از تعطیلات) طول می کشد
ببینم شما تهران هستید؟
اگر تهران هستید کارتان راحت می شود
می توانید با پیک سریال را تحویل بگیرید
هزینه با پیک می شود 3500 تومان
و با پست می شود 2500
البته اگر تهران هستید پیک ارجحیت دارد چون حداکثر ظرف 24 ساعت بدستتان
می رسد
کلیه هزینه های بالا شامل دی وی دی خام هر دی وی دی 300 تومان(البته فکر کنم جدیدا هزینه هر دی وی دی شده 350 با کاور)که می شود 1500 تومان و 1000 بابت پست و اگر با پیک می خواهید 2000 برای پیک
برای اطلاعات بیشتر:
جواهری در قصر (پست اول)

قدر این Rax را بدانید.در این دوره زمانه کمتر کسی پیدا می شود که بدون منفعت شخصی
این چنین کارهایی را بکند.
بله من تهران هستم flower
خیلی عالیه flower
واقعا دستش درد نکنه از شما هم سپاسگذارم boos
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 24/7/2007, 07:58

رفتم که یه مجموعه اش رو بخرمممممممممممممflower
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 25/7/2007, 02:14

واسه منم بخر جی جی جونWink Evil or Very Mad
parastoo
parastoo
قدیمی

انثى تعداد پستها : 238
موقعيت : ایران
Registration date : 2007-07-24

پست من طرف j.j 25/7/2007, 11:10

قابل نداره ايشالا يكشنبه
آدرس بده برات پست كردم flower Evil or Very Mad
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف Gilgamesh 25/7/2007, 16:59

parastoo نوشته است:واسه منم بخر جی جی جونWink Evil or Very Mad
به این کار می گویند اشتراک گذاری نه خرید
رکس اگر می خواست سریالی را که خودش از اینترنت داونلود کرده بود
بفروشد مطمئن باشید قیمتش خیلی بیشتر از اینها می شد
پس لطفا 100 بار بگویید استراک گذاری نه فروش

Gilgamesh
عضو

پست من طرف parastoo 26/7/2007, 03:23

پس واسه منم اشتراک گذاری کن جی جی جونEvil or Very Mad Wink

گیلگمیش حالا راضی شدیVery Happy
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف j.j 29/7/2007, 05:33

parastoo نوشته است:پس واسه منم اشتراک گذاری کن جی جی جونEvil or Very Mad Wink

لينكش رو ميزارم آدرس ميدي اشتراكش پست ميشه در خونتون flower وقتي تحويل گرفتي پولش رو پرداخت مي كني gol
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 29/7/2007, 05:36

جواهري در قصر - صفحة 3 Topicyellow خلاصه قسمت چهلم جواهری در قصر!

بچه ها مرسی از دعا هاتون کنکور رو عالی دادم
در ضمن قسمت39 سانسوری داشت لینک سانسوری ها
... و یانگوم تمایلی برای خروج از منطقه شیوع بیماری ندارد و اعلام می کند شرایط او با مردم شهر یکسان است و همکارانش او را تنها رها کرده اند تا بمیرد او افسر مین جانگ هو می پرسد من چه اشتباهی کرده بودم؟...

افسر مین جو به او می گوید او اشتباه و گناهی مرتکب نشده است بلکه فقط مانعی برای افراد سود جو است ! و به او می گوید ضعف خود را دور کنید چون من بانو سوی ضعیف دوست ندارم !!

یانگوم و مین جو توسط مردم شهر احاطه می شوند ، مردمی که به جهت رها شدن از سوی ماموران دولتی بسیار عصبانی بودند و حتی تصور می کنند یانگوم برای نابودی کامل آنان در شهر باقی مانده است...

مردم شهر شروع به زدن افسر مین جو می کنند...

یانگوم که نمی تواند این صحنه را تحمل کند به مردم شهر اعلام می کند که او یک بانوی پزشک است و قصد دارد تا همه مردمان شهر را مداوا کند! او اعلام می کند کودکان و بیماران را به بیمارستان منتقل کنند...

یانگوم که داروی بسیار کمی از شهر مجاور همراه خود آورده بود ... نمی توانست با این مقدار دارو کسی را درمان کند ... و حتی میزان کم دارویی که او تهیه کرده بود را کسی می رباید...

مردم شهر که از عدم وجود دارو در در شهر مطلع می گردند دوباره به افسر مین جو هجوم می آورند ولی یانگوم مجدداً جان او را نجات می دهد..

و مردم اجازه می دهند تا افسر مین برای تهیه دارو از شهر خارج شود و به او اخطار می دهند اگر پس از یک روز باز نگردد بانو پزشک سو یانگوم را سریعاً می کشند..

لذا افسر مین برای تهیه دارو از شهر خارج می شود و یانگوم در شهر به تنهایی باقی می ماند...

یانگوم که کم کم امیدش به بازگشت افسر مین جو کم شده بود در دل خود می گوید همین که بار اول بازگشتی تا مرا پیدا کنی برای من کافی بود...

یانگوم که آن شب تماماً به مداوای بیماران مشغول بود دیگر هیچ توانی برایش باقی نمانده بود و ضعف بر او چیره شده بود با این وجود نمی توانست به ندای بیماران در حال مرگ پاسخ ندهد و همه بیماران از او می پرسیدند آیا افسر مین جو با دارو باز خواهد گشت؟...

این جمله آنقدر تکرار می شود که او نیز تصور می کند که افسر مین جو هرگز به شهر باز نمی گردد تا کشته شود...
(هیچ صاحب منصبی به شهر طاعون زده نمی آید تا اثبات کند صاحب منصبی با فکر است)

افسر مین جو به شهر مجاور می رسد ولی متوجه می شود که در آن شهر نیز بیماری شیوع پیدا کرده است و دارویی برای تهیه نیست..

و حتی گیومیونگ از یو-ری (یوئلی) می پرسد برای این کارش چه مزدی می خواهد و یو-ری جواب می دهد مالکیت تام مزارع گیاهان دارویی چویی را !!!

مردم که ضغف شدید یانگوم را مشاهده می کنند فکر می کنند او آنها را فریب داده و خود تمام این مدت این بیماری را داشته و فقط افسر مین را رهایی داده است بعلاوه اینکه افسر مین جو صبح نیز باز نمی گردد...

یانگوم را در انباری زندانی می کنند و حتی قصد دارند او را بکشند که پیامی می رسد آتش آتش! و فرصت نمی کنند یانگوم را بکشند..

کل شهر در آتش می سوزد و یانگوم هنوز در انبار زندانی است و دود انبار را پر کرده است.. او فریاد می زند کمک کمک ولی ظاهراً هیچ کس نیست که به داد او برسد..

یانگوم که دیگر رمقی ندارد نیمه بیهوش در کف انبار می افتد و فقط به لحظات مرگ مادرش و بانو هن فکر می کند.. و هیچ امیدی برای زندگی ندارد ...

در این لحظه افسر مین جو به شهر باز می گردد و شهر را می بیند که در آتش می سوزد و اثری از یانگوم نیست او حتی محل او را نمی داند ولی به جستجو ادامه می دهد..

او در نهایت او را در حالت بی هوش می یابد و از آتش خارج می کند...

او که فکر می کند یانگوم دنیا را ترک کرده سراسیمه و پیوسته به او می گوید تا به هوش بیا...

تا اینکه بالاخره یانگوم به هوش می آید یانگوم از افسر مین تقاضای بخشش می کند زیرا به او می گوید دیگر امیدی برای بازگشت او نداشته است..

آندو به شهر بازمی گردند و افسر مین جو به مردم می گوید که مگر به شما نگفتم که باز می گردم و اعلام می کند برایتان پزشکی از شهر آورده ام....

وقتی یانگوم از یانگ داک می پرسد که چطور توانسه به شهر وارد شود می گوید : به آنها گفتم من هم بیمارهستم...

مادری نوزادش را پیش یانگ داک می آورد و اعلام می کند که در شهر قطحی بوده امیدی نداشته و مجبور شده با وجود طاعون به او شیر دهد ولی هنگامیکه یانگ داک او را معاینه می کند متوجه می شود که علامتی از بیماری در او وجود ندارد... و یانگ داک متوجه می شود که این بیماری واگیردار نیست...

یانگوم از مین جو می خواهد تا از خانواده ها سوال کند تا ببیند آیا تمام اعضا به بیماری دچار شده اند و خود نیز برای بررسی بیشتر به گردش در شهر می پردازد...

در قصر نیز دیگر هیچ امیدی به بازگشت یانگوم ندارند و حتی برای خالی کردن پست او نیز اندیشیدند ولی به قصر خبر می رسد که شهرهای دور نیز دچار بیماری شده اند.. و شاه از این موضوع بسیار نگران است..

و یانگوم در نهایت مبدا بیماری را در گیاهان مزارع می یابد و متوجه می شود مردم این جا به دلیل قحطی امسال از محصولات آفت زده و سمی استفاده کرده اند و حتی شهر های مجاور و کوهستان ها نیز مزارع دچار بیماری شده اند...
و نتیجه می گیرند که این بیماری طاعون نیست بلکه مسمومیت غذایی حاصل از مصرف گیاهان آفت زده است..

لذا یانگ داک و یانگوم زنجبیل را که خاصیت سم زدایی داشت به مردم توصیه می کنند...

حال مردم بهتر می شود ولی به دلیل عدم وجود آذوقه در شهر مردم در قحطی و گرسنگی قرار می گیرند...

افسر مین و یانگوم برای تهیه آذوقه به شهرهای مجاور می رود ولی متوجه می شود که تمام شهرها دچار بیماری شده اند و مزارع همه آفت زده است...

بانو چویی هم که متوجه می شود پزشک بانو کارش را خوب انجام داده قصد دارد تا پاداش بزرگ او را که مالکیت تام مزارع دارویی چویی چویی بود به او واگذار کند که ناگهان خبر می رسد یانگوم برگشته است!
جواهري در قصر - صفحة 3 24

هنوز یانگوم و مین جو به قصر بر نگشتند که اعلام می کنند شما دوتا اخراجید !! ولی مین جو توضیح می دهد که قضیه مهمتری در میان است.. و منشاء بیماری را یافته اند..
جواهري در قصر - صفحة 3 25

بانو چویی که از این موضوع عصبانی است اعلام می کند چنین چیزی ممکن نیست و ادعا می کند بانوان هر روز در قصر از این سبزیجات می خورند..
جواهري در قصر - صفحة 3 26
و برای اثبات ادعای خود در مقابل چشم همگان از سبزیجات وارد شده به قصر استفاده می کند...
جواهري در قصر - صفحة 3 27

و او نیز به سرعت بیمار شد...
جواهري در قصر - صفحة 3 28

و یانگوم را برای مداوی او به اتاقش اعزام می کنند ولی او به محض اینکه یانگوم را می بیند تعجب می کند و به او می گوید چرا تو؟
جواهري در قصر - صفحة 3 29
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف j.j 29/7/2007, 05:39

در قسمت 39 وقتي افسر مين در پشت در متوجه مي شود كه يانگوم خوابيده است
و از خانه انها دور مي شود. بعد از ان يونسنگ و يانگوم و بانو مين و چنگ دور هم در اتاق يونسنگ جمع هستند و بانو مين از يونسنگ درباره شب گذشته كه پادشاه با او بود مي پرسد و يونسنگ مي گويد : که می خواهد در آینده صاحب بچه ای شود
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 31/7/2007, 05:17

j.j نوشته است:

لينكش رو ميزارم آدرس ميدي اشتراكش پست ميشه در خونتون flower وقتي تحويل گرفتي پولش رو پرداخت مي كني gol

ممنونم
مرسیflower
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف j.j 31/7/2007, 11:26

parastoo نوشته است:
j.j نوشته است:

ممنونم
مرسیflower
بفرماييد flower
جواهری در قصر (اشتراک بدون منفعت مجموعه جواهري در قصر) فروش با سود ممنوع

سلام...عنوان اولین تاپیک این بخش رو که به منظور ارسال بدون منفعت به شیوه بالا انتخاب کردم که دوستان از همین الان سنگشون رو با این بخش صاف کرده باشن( سایر تاپیک ها عنوانش به این خشنی نخواهد بود مطمئنا)..جواهري در قصر - صفحة 3 Biggrinsmiley

اول قوانین بخش رو دوستان لطف کنن و مطالعه کنن:
---قوانین بخش اشتراک گذاری---

و درضمن بیاد داشته باشید مجموعه روی [color=black]DVD فقط تحویل میشه و قابل پخش در DVD-ROM روی PC هستش نه داخلDِVD Player .....
و برای اجرا کافیست فقط از دیسک 1 دو نرم افزار [color:d78b=black:d78b]Combained Community Codec Pack (برای پخش مجموعه)و Real Alternative ( برای پخش پشت صحنه ها) نصب گردند ...

خوب..مجموعه جواهری در قصر که الان از شبکه های داخل ایران در حال پخش هستش با مشخصات زیر:

عنوان: جواهری در قصر یا Dae Jang Geum یا Jewel In The Palace

سبک
: درام خانوادگی محصول کشور کره

تعداد و زمان قسمتها
: 54 قسمت 1 ساعته ( کامل و بدون نقصی و مشابه مجموعه در حال پخش کشور) و به زبان اصلی بدون هیچ گونه حدف یا سانسور. و یه نکته هخم اضافه کنم چقدر دوستانی که پی ام میدن مجموعه سانسور داره یا نه کم عقل هستند که در حالیکه من میگم زبان اصلی و تمام قسمتها چطور سانسور تلویزیون داخلی شامل این مجموعه بشه؟

فرمت فایلها : MKV ( متشکل از 3 مجموعه فایل Xvid برای تصویر و AC3 برای صدا و
زیریس SRT ) با حجم 350 مگابایت برای هر قسمت و همینطور RVMB برای پشت صحنه ها.

زیرنویس ها: انگلیسی و چینی و فارسی [color=black]که بصورت [color=red]داخلی در فایلها قرار داده شده و احتیاج به [color:d78b=red:d78b]لود کردن نیز [color:d78b=red:d78b]ندارند..

اضافات: موسیقی متن سریال و ترانه های اصلی به همراه پشت صحنه های سریال و اموزش زبان کره ای روزتا استون و نرم افزار های لازم برای پخش به همراه راهنما.

تعداد دیسک: 5 عدد DVD

نمونه کیفیت:
جواهري در قصر - صفحة 3 149fs926585

شرایط زیر تا اخر مرداد ماه 1386 معتبر هستش:

نحوه دریافت :

مبلغ در نظر گرفته شده برای این مجموعه هر دیسک 300 تومان و 1000 تومان هزینه پست پیشتاز ودر جمع 2500 تومان میباشد و پس از ارسال مشخصات دریافت کنندهحداکثر ظرف 1 هفته سریال در اختیار متقاضی قرار میگیرد( صرفه نظر از تعطیلات)

دوستان [color=red]تهرانی هم اگه مجموعه رو با [color=red]پیک میخوان 1500 تومان به اضافه 2000 تومان هزینه پیک که مجموعا 3500 تومان میشود به پیک پرداخت میکنند یعنی بانک نمیرن و طرف حسابشون پیک هستش در هنگام تحویل. ( کافیه فقط ادرس دقیقشون رو به همراه [color:d78b=red:d78b]ساعت دریافت( اداری یا معمولی) و در صورت امکان تلفن تماس برام میل کنند به ادرس rax_tech AT Yahoo.com یا پیغام خصوصی داخل فروم)درضمن به هیچ عنوان من با شما تماس نمیگیرم و از دادن [color:d78b=red:d78b]شماره تلفن خالی برای ارسال خوداری کنید..

برای دریافت مجموعه دوستان یه پیغام خصوصی به شخص پخش کننده ( فعلا خود بنده هستم و در اینده سایر دوستان که همکاری میکنند) ارسال میکنند یا میل میزنند (اف نزارید خواهشا) به ادرس rax_tech AT yahoo.com که باید شامل موارد زیر باشد:

1.شماره قرمز رنگ قبض واریزی یا شماره تراکنش بانکی به مبلغ 2500 تومن به حساب زیر:

شماره حساب
0304527648009 سپهر صادارات به نام وحید خدابنده لو
و یا به شماره کارت سپهر 6037691020358263

2. اسم و ادرس کامل پستی به همراه کد پستی و در صورت امکان تلفن تماس .

هر گونه سوال در مورد این تاپیک و ارسال مجموعه رو دوستان همینجا پیگیری کنند..در ضمن دوستانی که مایل به کمک برای پخش سریال هستند پس از دریافت با رعایت شرایط فوق (دریافت تنها 2500 تومان و ارسال ظرف مدت 1 هفته) در همین تاپیک اعلام امادگی کرده تا اسمشون جزو لیست ارسال کننده ها قرار بگیره...
j.j
j.j
عضو برتر

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:13

جواهري در قصر - صفحة 3 Lee1
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:14

جواهري در قصر - صفحة 3 Lee2
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:15

جواهري در قصر - صفحة 3 012
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:16

جواهري در قصر - صفحة 3 Lyangom
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:36

خلاصه قسمت 41 سریال جواهری در قصر!

.. بانو چویی که در ابتدا از درمان توسط یانگوم خودداری می کند ولی با وجودیکه گیومیونگ یانگوم را از درمان بانو چویی نفی می کند مادام چویی در نهایت تصمیم می گیرد که یانگوم او را مداوا کند!

او به گیومیونگ می گوید چرا زمانیکه کاری نکردم از یانگوم بترسم! و حتی یانگوم را با گفتن حرف هایی در مورد بانو هن تحریک می کند بطوریکه شاید یانگوم لحظه ای قصد می کند او را با طب سوزنی به هلاکت برساند

ولی هرگز چنین نمی کند! و از بانو هن می خواهد تا او را هدایت کند بطوریکه بتواند از راهی صحیح انتقام بگیرد...

وزیر اوگیومو که از دست افسر مین جانگ هو بسیار عصبانی بود او را متهم به ترک وظیفه خود ، فقط برای نجات جان یک پزشک بانو نمود و گزارشی بر علیه وی تقدیم شاه می کند...

به طوری که افسر مین جو بر کنار می شود!
با این وجود مردم افسر مین جو را دوره می کنند و به او می گویند که پس از آن بیماری آذوقه ای برای خوردن ندارند! ولی متوجه می شوند که افسر مین بر کنار شده و نمی تواند دستوری صادر کند... ولی افسر مین به مردم قول می دهد تا رئیس افسران منطقه را ملاقات کند..

وزیر چپ ، گزارشی دقیق از عملکرد مین جو به شاه تقدیم می کند و شاه که متوجه ماجرا می شود افسر مین جو را دوباره به کار خود بر می گرداند و حتی به خواستار ارتقای درجه وی می شود...

و سرپرست پزشکان بانو ، از یانگوم می خواهد علت سرپیچی از دستورات را بگوید ولی یوئلی سخت ادعا می کند که فرمان را به یانگوم درست ابلاغ کرده است..
جودونگ که دستور یوئلی مبتنی بر رفتن از شهر را شنیده بود با اصرار شین بی ، موضوع را به رئیش پزشکان اطلاع می دهد ولی پزشکان تصور می کنند که یانگوم از آن ها خواسته تا چنین بگویند...
در نهایت سرپرست پزشکان با اشاره به این نکته که قبل از آمدن یانگوم این دردسرها وجود نداشته او را به دفتر خدمات شهری می فرستد!

یانگوم در نیمه راه افسر مین جو را می بیند.. افسر مین جو با شنیدن ماجرا از یانگوم می خواهد که از رفتن منصرف شود و همراه وی برود...

افسر مین جو ، یانگوم را به پیش سرپرست پزشکان می برود و به سرپرست پزشکان اعلام می کند که لازم نیست یانگوم را به خدمات شهری بفرستد...

سرپرست پزشکان به مین جو اعلام می کند که این امر در حیطه مسئولیت های او است و وی حق دخالت ندارد... ولی دکتر شین اعلام می کند که افسر مین جو ارتقای درجه گرفته و اکنون صاحب منصب دوم داروخانه است!

با وجودیکه یوئلی در کار خود موفق نمی شود بانو چویی پاداش شرط شده یوئلی را به او می دهد و از او می خواهد تا در ازای این پاداش در خدمت او باشد..

در همین موقع ، داگو و همسرش به یانگوم خبر می دهند که یونسنگ حامله است...

زمانیکه بانوان دربار می شنوند که یونسنگ فرزند شاه را همراه دارد ، برای عذرخواهی به خاطر کم محلی های خود به پیش او می روند و رفتار همه با او متفاوت می شود!

یانگرو با هدایایی نزد یونسنگ می آید و از او خواهش می کند که بانوی ملازم او شود ولی یونسنگ به او اطلاع می دهد که بانوی ملازم را انتخاب کرده ام و او بانو مین است!

با توجه به افزایش درجه بانو یونسنگ ، بانوی اول موظف می شود تا برای او غذا تهیه کند و یونسنگ نیز که هنوز کینه گیومیونگ را در دل داشت ، از غذای او بار ها شکایت می کند و او را مجبور می کند بارها غذا را تغییر دهد!

بدین ترتیب ملکه دستور می دهد تا برای یونسنگ که فرزند شاه را در شکم دارد جشن ویژه ای برگزار شود...

و بانوی اول و بانو چویی مجبور می شوند تا مراسم احترام و تشکر را نسبت به او به جای آورند... یونسنگ به آنها می گوید جداً که نمی توان به آینده مطمئن بود! تا دیروز چه کسی فکر می کرد بانوچویی به من تبریک بگوید! اگر بانو یونگ اینجا بود حسابی لذت می برد!

خاندان چویی که موقیعت خود را بسیار متزلزل می بینند از اینکه مبادا یونسنگ فرزند پسری بدنیا بیاورد شدیداً هراس زده اند بطوریکه اینبار به جای یانگوم در پی نقشه ای برای یونسگ هستند!
یونسنگ از یانگوم می خواهد تا پزشک شخصی وی شود ولی پزشکان تصمیم می گیرد یو ئلی این کار را انجام دهد!
در این وضعیت یوئلی به یانگوم می گوید که اشتباه کرده و بسیار احمق بوده که با او مبارزه کرده و لطفاً دیگر او را تحریک نکند...

بانو چویی که منتظر چنین فرصتی بود از یوئلی می خواهد به نحوی بچه یونسنگ را نابود کند...

یوئلی که در نبض بانو یونسنگ احساس فشارخون بالا را مشاهده می کند بر خلاف معمول داروی نامناسبی که برای کم خونی است و سبب شدت بیماری می شود به او تجویز می کند تا بچه او سقط شود..
بانو مین از یانگوم می خواهد تا یواشکی سری به بانو یونسنگ بزند زیرا بانو یونسنگ وقتی یوئلی را می بیند با وجود تلاش یوئلی بی تابی می کند... یانگوم نیز این درخواست را می پذیرد...
ولی متوجه علائمی مشکوک می شود و هنگامیکه نبض او را معاینه می کند متوجه فشار خون بالای یونسنگ می شود...

جواهري در قصر - صفحة 3 21

او برای اطمینان یکبار دیگر علایم کامل فشار خون بالا و پایین را از استاد شین می پرسد...

و جان یونسنگ و فرزندش را سخت در خطر می بیند...

parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:43

جواد حون گفتم سرت شلوغه بزار یه باری از رو دوشت بردارمbaghal
آخه گناهی اینقده زحمت میکشی و تنهایی خلاصه داستان یانگوم رو میزاری اینجاkhejalat Very Happy
parastoo
parastoo
قدیمی

پست من طرف parastoo 4/8/2007, 01:50

سانسوری های 40

سانسوری های قسمت 40 حدود چند دقیقه بودافسر مین یانگوم رو از توی آتش ور میداره افسر مین با یانگوم در راه فرار از درون آتش

افسر مین یانگوم رو از توی آتش ور میداره

افسر مین با یانگوم در راه فرار از درون آتش
در فیلم افسر مین یانگوم رو بر می داره و به یک جایی به بیرون از آتش سوزی می بره این چند تا عکس مربوط به همون تکه هست
از شدت خوشحالی افسر مین یانگوم رو در آغوش میگیره
parastoo
parastoo
قدیمی